زندگی | Lifetoday

sar

رابطه و عشق

این آقا جنتلمنه یا زن ذلیل؟!
آیا مردی زن ذلیل هستید که کاملا تحت سلطه‌ی همسرتان قرار دارید؟ نمی‌دانید؟ بسیار خب، با ما همراه باشید.
اگر دستپخت همسرتان را دوست ندارید...
شما واقعا نمی‌خواهید همسرتان را برنجانید، ولی خب، با اینکه خیلی هم گرسنه هستید غذایی که همسرتان تهیه کرده را اصلا دوست ندارید. اما چه باید بکنید اگر به طور کل دستپخت همسرتان باب طبع‌تان نیست و بیشتر ِ غذا‌هایی که درست می‌کند را نمی‌پسندید؟
افکاری که باعث نابودی زندگی مشترک می‌شود
سه چیز باعث می‌شوند که این افکار به شما حمله کنند و دست از سرتان برندارند. در واقع وجود سه چیز منجر به استمرار این افکار و حتی وابستگی شما به دامن زدن به این احساسات می‌شود. در ادامه به این سه چیز حیات دهنده به افکار مسموم، اشاره می‌کنیم‎.‎
چرا در یک رابطه احساس دلسوزی می‌کنیم؟
گاهی ما در یک رابطه احساس دلسوزی می‌کنیم و با وجود اینکه به نیاز‌های ما به‌اندازه کافی توجه نمی‌شود و احساس خوبی از آن دریافت نمی‌کنیم باز هم در آن می‌مانیم.
چرا مرد زندگی‎تان به شما پیشنهاد ازدواج نمی‌دهد؟
برای بسیاری از خانم‌ها ازدواج کردن مهمترین هدف زندگی ست. آن‌ها مدام در مورد لباس عروسی، حلقه ازدواج، جشن عروسی و غیره... خیالپردازی می‌کنند در حالی که مرد زندگی شان هیچ علاقه‌ای به این کار نشان نمی‌دهد. در این شرایط خانم‌ها مدام به دنبال علت این رفتار‌ها می‌گردند: «چرا عشق زندگی ام به من پیشنهاد ازدواج نمی‌دهد؟»
چگونه مرد زندگی‌مان را عاشق نگه داریم؟
شاید فکر کنید که با توجه کردن مدام به یک مرد، می توانید دل او را به دست آورید اما تحقیقات چیز دیگری را ثابت کرده است. در واقع آقایان به سمت خانم هایی جذب می شوند که دور از دسترس باشند. این موضوع نه تنها در ابتدای آشنایی، بلکه در رابطه های بلند مدت هم کارساز است. البته ما نمی گوییم که او را به کل نادیده بگیرید، اما توجه بیش از حد هم او را از شما دور می کند. بنابراین بد نیست که گاهی برای او دور از دسترس باشید.
پاداش هنگفت میلیاردر تایلندی برای کسی که با دختر او ازدواج کند
این میلیاردر تصریح کرد: «من کسی را می‌خواهم که از تجارتم مراقبت و آن را بادوام کند. من یک شخص دارای مدرک لیسانس یا فوق لیسانس یا فلسفه نمی‌خواهم.»
از چه زمانی باید اتاق خواب کودک را جدا کرد؟
بچه از حدود یک و نیم سالگی می تواند در اتاق خواب خودش بخوابد و این نه تنها باعث می ­شود پدر و مادر خلوت خودشان را داشته باشند بلکه تاثیرات خوبی روی رشد کودک دارد و به او احساس استقلال می­دهد. اگر بچه به اتاق خودش عادت کند، پدر و مادر می­توانند در ساعات استراحت­شان بدون وجود
ازدواج با همکار چه مزایا و معایبی دارد؟
معمولاً برای این زوج ها فاصله قرار دادن میان کار و زندگی سخت و گاه غیر ممکن است. به همین دلیل آنها مشکلات کاری را وارد زندگی مشترک و مشکلات و دعواهای زناشویی شان را وارد محیط کار می کنند.
اولین قرار ملاقات؛ دور این افراد را خط بکشید
شما در رستورانی رمانتیک در مقابل طرف مقابل تان نشسته اید. چراغ ها خاموش و شمع ها روشن است، در واقع همه چیز برای یک قرار ملاقات رمانتیک آماده است اما شما هیچ جاذبه ای به طرف مقابل تان ندارید.
خطر دخالت دیگران بر روابط
بهتر است زوجین برای جلوگیری از دخالت دیگران برنامه مشخصی داشته باشندکه این به معنای قطع ارتباط با دیگران نیست بلکه افراد باید هنر برقرای ارتباط صحیح و مدیریت ارتباط با دیگران را داشته باشند که راه های دخالت بی مورد دیگران در زندگی خود را مسدود كنند. برای رسیدن به این هدف ابتدا باید زوجین روابط خود را صمیمانه تر و مستحکم تر كرده و سعی كنند با گفت‌وگو مسائل خود را حل کنند و هیچ وقت همسر خود را بابت خطای دیگران مقصر ندانند.
نبایدهای قبل از ازدواج
انگیزه بسیاری از دختر و پسرها در آشنایی های قبل از ازدواج، مهاجرت، فرار از موقعیت خانواده، نیاز عاطفی و مسائلی از این قبیل است. همان طور که می دانید اگر این آشنایی ها به ازدواج ختم شود، بسیار پر خطر محسوب می شود به خصوص اگر بدون ملاقات حضوری خانواده ها و تحقیقات انجام گیرد. در آشنایی های راه دور، فرد بیشتر با تصویری که از طرف مقابل در ذهن خود دارد تصمیم به ازدواج می گیرد نه با واقعیت او.
اتاق عشق؛ پایانی برای بسیاری از سوء تفاهم های همسران
در هر دو کتاب به طور علمی و مفصل مسأله عشق در مغز و اندیشه زنان توضیح داده شده است و لُب کلام هر دو نیز این است: عشق در مغز و اندیشه خانم ها، بسیار پر رنگ تر از مردان است. بریزیندین پدیده عشق را با استفاده از تغییرات هورمونی توضیح داده و دی آنجلیس، مسأله را از نظر روانی بررسی کرده است.
اگر این نشانه‌ها را دارید، هیچ‌وقت ازدواج نکنید!
رابطه عاطفی پستی و بلندی های خودش را دارد، در این شرایط اگر شما در زندگی تان مشکلات دیگری هم داشته باشید، وضعیت بدتر می شود. در واقع مشکلات زندگی شما می توانند روی رابطه عاطفی تان هم تاثیر منفی بگذارند.
با اختلافات خانوادگی و استرس در تعطیلات چه کنیم؟
همه این را شنیده‌ایم که می‌دانیم هیچ چیزی زیاد‌ی‌اش خوب نیست، حتی یک چیز خیلی خوب! برای عده‌ای روز‌های تعطیل واقعا کشدار و طولانی می‌شود، چون برنامه و هدف خاصی برای این روز‌ها ندارند. ضمنا زیاد بیکار بودن و مدام این طرف و آن طرف رفتن و تفریح کردن هم باعث دلزدگی می‌شود و چندان رضایتبخش نیست.
abzarha ابزارهای کاربردی
ترافیک
فال روزانه
تعبیر خواب
دیدنی‌ها