درمان لک صورت برای نوروز، با یک ماسک خانگی

لک های روی بدن ممکن است بر اثر بارداری، جای جوش و ... ایجاد شود. اگر شما هم روی پوست صورت و بدن تان این نوع لکه را دارید پیشنهاد می کنیم از این ماسک خانگی برای از بین بردن آن استفاده کنید.
کد خبر: ۱۱۵۴
|
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
زندگی امروز/ اگر شما هم روی پوست صورت و بدن تان این نوع لکه را دارید پیشنهاد می کنیم از این ماسک خانگی برای از بین بردن آن استفاده کنید.

به گزارش زندگی امروز به نقل از سیمرغ،این معجون و یا بهتر بگوییم ماسک ویژه جهت رفع لکه های ناشی از جای جوشها و یا لکه های حاملگی بسیار موثر است به شرط آنکه حتما به طور مداوم و روتین، طبق عادت با هر بار حمام کردن و یا هفته ای دو بار این کار انجام شود.

درمان لک صورت برای نوروز، با یک ماسک خانگی


مواد لازم برای تهیه ماسک خانگی برای درمان لک صورت

ماست کم چرب : یک قاشق غذا خوری

حنای بی رنگ : یک قاشق مربا خوری

گلاب : دو سه قطره

طرز تهیه ماسک خانگی برای درمان لک صورت
این مواد را با هم مخلوط کرده و قبل از حمام به مدت پانزده تا بیست دقیقه بر روی صورت یا بدن خود و جاهایی که جوش می زند بمالید و صبر کنید تا خوب جذب شود که بهتر است برای جذب بهتر اگر فرصت داشتید کمی هم در بخار حمام بمانید تا کاملا جذب پوست شود در غیر این صورت لزومی نیست و می توانید پس از این مدت زمان بشویید.

اثر بخشی این ماسک زمانی خود را نشان خواهد داد که با هر بار حمام کردن بر روی صورت و بدن گذاشته شود،  در صورتی هم که فقط به عنوان ماسک بر روی پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد حتما هفته ای دو بار استفاده شود آنوقت شما تاثیر آن را پس از یک ماه استفاده ی مرتب بر روی چهره و بدن خود خواهید دید.
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰