آغاز طرح ترافیکی نوروز از فردا تا ۱۵ فروردین

فرمانده ناجا گفت: قرارگاه ترافیکی و خدمات سفر از فردا 24 اسفند با حضور ماموران پلیس، نیروهای خدماتی و امدادرسان در جاده‌های کشور کار خود را آغاز کرده و تا 15 فروردین در خدمت مردم خواهند بود.
کد خبر: ۱۲۹۰
|
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
زندگی امروز/ سردار اشتری اعلام کرد: رانندگانی که با حوصله، ارامش، نشاط و سرزندگی به رانندگی می‌پردازند و با رعایت نکات ایمنی مشرف به جاده هستند کمترین خطا و تصادف را در رانندگی دارند.
 
به گزارش زندگی امروز به نقل از فارس، فرمانده ناجا گفت: قرارگاه ترافیکی و خدمات سفر از فردا 24 اسفند با حضور ماموران پلیس، نیروهای خدماتی و امدادرسان در جاده‌های کشور کار خود را آغاز کرده و تا 15 فروردین در خدمت مردم خواهند بود.
 
سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر به اهمیت برگزاری این رزمایش پرداخت و گفت: اهمیت برگزاری رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر بر کسی پوشیده نیست و این حرکت از سال‌های گذشته با تاثیرگذاری که داشته استمرار یافته است.
 
فرمانده ناجا تصریح کرد: امسال نیز رزمایش بزرگ ترافیکی با حضور بیش از نیم میلیون نفر از همکاران من،‌ امدادگران و خدمت‌رسانان در سراسر کشور اجرا می‌شود.
 
سردار اشتری اعلام کرد: پلیس افتخارش این است در تمام ایام سال و به خصوص تعطیلات نوروز در کنار مردم است.
 
عالی‌ترین مقام انتظامی کشور اظهار داشت: قرارگاه ترافیکی و خدمات سفر از فردا 24 اسفند کار خود را آغاز و تا 15 فروردین 97 به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
 
وی اظهار امیدواری کرد که با اقدامات خوب و موثر همه دستگاه‌های امدادرسان و پلیس عزیز بتوان سفری ایمن را برای هموطنان رقم زد.
 
فرمانده ناجا با اعلام این مطلب که خوشبختانه تعداد تصادفات،‌ تلفات و جانباختگان در سال‌های اخیر کاهش یافته است از مردم خواست که مسیر سفر را نیز جزء سفر قلمداد کرده و با حوصله و پرهیز از عجله مسیر را طی کنند، در هنگام خستگی نیز در استراحتگاه‌های موقت، استراحت کنند و در هنگام بروز مشکل به دستگاه‌های امدادرسان مراجعه کنند.
 
وی یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری را تصادفات و جانباختگان سفرها دانست و گفت: سه عامل اصلی انسان، خودرو و جاده در بروز تصادفات موثرند اما باید گفت که عامل انسانی بخش مهمتری دارد.
 
فرمانده ناجا افزود: راننده باید مراعات حال خود، سرنشینان و همچنین خودروهای مجاور را کند.
 
سردار اشتری اعلام کرد: رانندگانی که با حوصله، ارامش، نشاط و سرزندگی به رانندگی می‌پردازند و با رعایت نکات ایمنی مشرف به جاده هستند کمترین خطا و تصادف را در رانندگی دارند.
 
وی اظهار امیدواری کرد: همه عوامل دست به دست هم داده و با اطلاع‌رسانی و رعایت قوانین و مقررات و مدیریت سفر از سوی هموطنان سفر خوبی در نوروز 97 برای هموطنان رقم بخورد.
 
عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به حضور همه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در جاده‌های کشور، به تشکر از آنها پرداخت و گفت: از همیاران پلیس نیز که در کنار خانواده‌های خود رعایت قوانین و مقررات را به بزرگترهای خود یادآور می‌شوند تشکر می‌کنیم.

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰