قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و تیم های رئال مادرید و یوونتوس، فینالیست های فصل گذشته باید بار دیگر مقابل هم قرار بگیرند.
کد خبر: ۱۳۵۰
|
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۱
زندگی امروز/ دو تیم انگلیسی منچسترسیتی و لیورپول هم به مصاف هم خواهند رفت و بایرن مونیخ باید با سویا دیدار کند.
 
به گزارش زندگی امروز به نقل از ورزش سه، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و تیم های رئال مادرید و یوونتوس، فینالیست های فصل گذشته باید بار دیگر مقابل هم قرار بگیرند.
 
بارسلونا هم که در مرحله قبل موفق شد از سد چلسی عبور کند، در این مرحله با آ اس رم روبرو خواهد شد. دو تیم انگلیسی منچسترسیتی و لیورپول هم به مصاف هم خواهند رفت و بایرن مونیخ باید با سویا دیدار کند.
 
قرعه کشی کامل این مرحله:
 
یوونتوس- رئال مادرید
 
بارسلونا- رم
 
سویا- بایرن مونیخ
 
لیورپول- منچسترسیتی
 
دیدارهای رفت این مرحله روزهای 3 و 4 آوریل ( 14 و 15 فروردین) و دیدارهای برگشت هم 10 و 11 آوریل (21 و 22 فروردین) برگزار خواهد شد.
 
زسکا، حریف آرسنال در یک چهارم نهایی لیگ اروپا
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا هم برگزار شد و آرسنال در این مرحله باید با زسکا مسکو روبرو شود.
 
توپچی ها که با حذف سایر تیم های سرشناس، اکنون مدعی اصلی فتح لیگ اروپا، در مرحله یک چهارم نهایی باید با زسکا مسکو دیدار کند. شاگردان آرسن ونگر در مرحله قبل در مجموع دو دیدار موفق شدند 5-1 میلان را از پیش رو بردارند.
 
اتلتیکو مادرید، دیگر مدعی فتح جام، در این مرحله به مصاف اسپورتینگ لیسبون خواهد رفت و تیم های لاتزیو و المپیک مارسی هم به ترتیب با سالزبورگ و لایپزیش روبرو خواهند شد.
 
قرعه کشی کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا:
 
آرسنال-زسکا مسکو
 
اتلتیکو مادرید-اسپورتینگ لیسبون
 
لاتزیو-سالزبورگ
 
المپیک مارسی- لایپزیش

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰