هزینه ساخت گلکسی S۹+ چقدر است؟

محاسبه هزینه ساخت یک گوشی هوشمند، معمولاً چیزی نیست که با دو جمع و تفریق ساده بدست آید و تحلیلگران بازار اغلب با برآوردی که از منابع مختلف برای محاسبه هزینه های گوشی میزنن یک مقدار تقریبی برای قیمت تمام شده برای ساخت گوشی عنوان می کنند.
کد خبر: ۱۴۰۰
|
۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۰
زندگی امروز/ محاسبه هزینه ساخت یک گوشی هوشمند، معمولاً چیزی نیست که با دو جمع و تفریق ساده بدست آید و تحلیلگران بازار اغلب با برآوردی که از منابع مختلف برای محاسبه هزینه های گوشی میزنن یک مقدار تقریبی برای قیمت تمام شده برای ساخت گوشی عنوان می کنند. موسسه Techinsights تحلیلی از هزینه مدل های محبوب گوشی های هوشمند در بازار انجام داده است، که در ادامه آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. 
 
به گزارش زندگی امروز به نقل از وب سایت سخت افزار، اطلاعات Techinsights براساس تخمین هایی است که هم ممکن است درست باشند و هم احتمال دارد کاملاً درست نباشند، اما با این حال بهترین و شاید نزدیک ترین اطلاعات به واقعیت ماجرا باشد. در این تحلیل هزینه چند جزء مختلف از گوشی و هزینه ای که برای سازندگان گوشی برمیدارد، در نظر گرفته شده است. آمار حاکی از آنست که گلکسی اس9+ برای سامسونگ هزینه بیشتری در مقایسه با گلکسی نوت8 داشته است. 
 
آیفون X در صدر جدول 
نتایج تجزیه تحلیل موسسه Techinsights اینگونه نشان میدهد که هزینه ساخت گلکسی S9+ بسیار بیشتر از گلکسی نوت 8 بوده است، هر چند که گوشی نوت 8 در زمان ورود به بازار قیمت بالاتری در مقایسه با اس9+ داشت. هزینه ساخت پرچمدار جدید 379 دلار است، در حالیکه نوت 8 با قیمتی در حدود 369 دلار ساخته شده است. آیفون 10 با صرف 389.5 دلار پرهزینه ترین گوشی بازار است و آیفون 8+ با هزینه 324.5 دلار کم هزینه ترین در این لیست. 
 
هزینه ساخت گلکسی S۹+ چقدر است؟

سامسونگ بیشتر قطعات مورد استفاده در گوشی های هوشمند را خودش تولید می کند و بنابراین برخی از این هزینه ها به بخش دیگری از سامسونگ پرداخت می شود. از سوی دیگر، اپل بسیاری از قطعات مورد نیاز گوشی های خود را از شرکت های دیگر، از جمله سامسونگ تهیه می کند. البته بد نیست این نکته را ذکر کنیم که هزینه نهایی دستگاه ها تنها به قیمت اجزای آنها خلاصه نمی شود، هزینه هایی مانند تحقیق و توسعه، بازاریابی، توسعه نرم افزاری و توزیع نیز هزینه عظیم دیگری به قیمت تمام شده در ساخت گوشی ها اضافه می کند. 
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰