همه آنچه درباره مرد افسانه ای یوونتوس؛ بوفون نمی دانید!

بوفون در هنگام ضربات پنالتی و سیو های بزرگش نام مادر بزرگش را فریاد می زند! چرا که او فوتبال خود را مدیون وی می داند.
کد خبر: ۱۶۲۵
|
۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۳
زندگی امروز/ از نگاه ما ابر ستاره ها در جایگاهی والا و غیر قابل دست یافتتی شمرده می شوند، چرا که آنها برای ما سال های سال در اوج قله ها بوده اند و الگوهایمان به نوعی آسمانی و فرازمینی تلقی شده اند، اما هنگامی که از خصلت ها و حقایق زندگی آنها مطلع شوید، دیدگاه و نظریه های گذشته تان به خودی خود به دست فراموشی سپرده خواهد شد! 

به گزارش زندگی امروز به نقل از ورزش 3، بوفون در هنگام ضربات پنالتی و سیو های بزرگش نام مادر بزرگش را فریاد می زند! چرا که او فوتبال خود را مدیون وی می داند.

جان لوئیجی بوفون در اردوی یوونتوس مشهور به یک "کودک" است! 
 
وی هرگز با کسی هم اتاق نمی شود! 
 
چرا که صدای ناله های شبانه اش بازیکنان تیم را عصبانی می کند! او برای ساعت ها نزد آینه می نشیند و با خود حرف می زند و با موسیقی آندریا بوچلی گذشته اش را مرور می کند! 
 
در دوران نوجوانی جان با گاری های حمل سبزیجات در کارارا امرار معاش می کرده است، که روزانه چیزی در حدود 2 سنت دستمزد او با بوده است! 
 
جالب است بدانید بوفون تمام دستمزد خود را صرف " کرنی" (ویفرمخلوط غلات باکشمش و شکلات ومغز های خوراکی) می کرده است، او این عادت را هنوز با خود می بیند و در خانه اش کلکسیونی از کرنی ها برند های مختلف را دارد! 
 
بوفون در هنگام ضربات پنالتی و سیو های بزرگش نام مادر بزرگش را فریاد می زند! چرا که او فوتبال خود را مدیون وی می داند! 
 
وی هنگامی که در تیم محلی توسکانی کارارا حضور داشت برای مدتی به دلیل نداشتن کفش های مناسب نمی توانست در ترکیب تیم قرار بگیرد که دست آخر با هدیه ویژه مادربزرگش (استوک های دیادورا) توانست اجازه حضور در میادین را داشته باشد و مد نظر مدیران پارما قرار بگیرد! 
 
بوفون زلاتان ابراهیموویچ را یک شیطان می داند! 
 
او هرگز در یوونتوس رابطه خوبی را با او نداشت، یکی از عمده دلایل اختلاف این دو بازیکن تنفر بوفون از خالکوبی گفته می شود، چرا که جان بر این باور است این عمل بی احترامی بزرگی به کاتولیک ها مسیحیان جهان است! 
 
مرد افسانه ای یوونتوس از تغییرات هراس دارد و هرگاه در منزل و یا اتاق هتل محل استقرارش تغییری ایجاد می شود دچار دلهره و استرس و می شود، او به بیماری وسواس فکری دچار است که در دنیای پزشکی هرگز بیماری حادی شمرده نمی شود، این مسئله از حساسیت بالای روحی و اخلاقی او پدید آمده است. 
 
  
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰