واکنش متفاوت رامبد جوان به اظهارات یک سارق بانک!

رامبد جوان مجری معروف در صفحه اینستاگرامش با محوریت قرار دادن دستگیری سارق یک بانک، نسبت به وضعیت معیشتی مردم انتقاد کرد.
کد خبر: ۱۷۷۲
|
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
زندگی امروز/ رامبد جوان مجری معروف نسبت به توضیحات جالب یک سارق بانک سر صحنه بازسازی سرقت در مشهد یادداشتی نوشت.
 
به گزارش 
زندگی امروز به نقل از تابناک، رامبد جوان مجری برنامه پرمخاطب خندوانه و نیز همسر نگار جواهریان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد . رامبد جوان با انتشار ویدیویی در اینستاگرام از اعترافات یک سارق بانک سر صحنه بازسازی سرقت در مشهد که گفته بود با پول دزدی اول برای نوزادم شیر خشک خریدم به آن واکنش نشان داد که در ادامه مشاهده می کنید.

رامبد جوان مجری معروف در صفحه اینستاگرامش با محوریت قرار دادن دستگیری سارق یک بانک، نسبت به وضعیت معیشتی مردم انتقاد کرد.

واکنش متفاوت رامبد جوان به اظهارات یک سارق بانک!

وی در اینستاگرام خود با انتشار فیلمی از فردی که برای بازسازی صحنه به محل وقوع جرم منتقل شده و در پاسخ به اینکه با پول ها چه کار کردی؟ می‌گوید اول برای فرزندم شیرخشک خریدم، نوشت:

معلومه که هیچ‌کس دزدی رو راه‌حل نمی‌دونه و تایید نمی‌کنه

معلومه که دزدی کردن در هر شرایطی قبیح و غلطه و باید با مجرم برخورد بشه

ولی کسانی باید خجالت بکشن که این مشکلاتی که داره برای آدمهای مملکتمون به وجود میاد، خجالت بکشن
واکنش متفاوت رامبد جوان به اظهارات یک سارق بانک!


گریه های دزد مسلح بانک در بازسازی صحنه سرقت
سارق مسلحی که به دو بانک در مشهد دستبرد زده است در حضور مقام قضاییو کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به تشریح جزئیات این حادثه پرداخت.

متهم ۲۶ ساله این پرونده درحالی که اشک پهنای صورتش را پوشانده بود، در میان هق هق گریه گفت:وقتی سرقت اول را انجام دادم فکر نمی کردم پول کمی گیرم بیاید. خیلی ترسیده بودم اما سعی می کردمبر خودم مسلط شوم. آن روز حدود ساعت ۱۱:۳۰ بود (بیست و هشتم بهمن) که سوار بر موتورسیکلتبه سمت بانک تجارت در اطراف میدان بسیج حرکت کردم. دو روز قبل از حادثه به محل آمده و منطقه را بررسی کردم.دیدم بانک نگهبان مسلح ندارد و پشت ایستگاه مترو قرار گرفته است. به همین دلیل موتورسیکلترا در حاشیه خیابان پارک کردم و درحالی که چهره ام را پوشانده بودم به داخل بانک رفتم. اسلحه رابه سمت رئیس شعبه نشانه رفتم و از او خواستم تا پول ها را روی پیشخوان بگذارد. خیلی وحشت داشتمکه مردم مرا دستگیر کنند به همین دلیل پول ها را زیر بغلم زدم و از بانک بیرون آمدمسپس در جهت خلاف حرکت خودروها به سمت نخریسی و از آن جا به منطقه سیدی رفتم.

اظهارات متهم پرونده سرقت از بانک
متهم پرونده سرقت که مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاده بود، در ادامه ماجرا افزود:وقتی موتورسیکلت را در خانه پدرم گذاشتم به طرف منزلم در منطقه گلبهار حرکت کردم.خیلی تحت فشار مالی بودم و نمی توانستم زخم زبان های دیگران را تحمل کنم. می خواستمهمه چیز بخرم! با مبلغ یک میلیون تومانی که از سرقت مذکور گیرم آمده بود یک دستگاه خودرویپی کی به صورت اقساطی خریدم ولی بعد از آن تصمیم گرفتم به یک بانک دیگر هم دستبرد بزنم این بودکه بانک رسالت در منطقه احمد آباد را شناسایی کردم چرا که آنبانک هم نگهبان نداشت و پشت ایستگاه مترو قرار گرفته بود.

متهم در میان گریه هایش ادامه داد: از این بانک هم حدود ۱۴ میلیون تومان سرقت کردم بعد به داروخانه رفتمو دو قوطی شیرخشک خریدم و بقیه پول ها را به منزل بردم و سفارش ساخت دراور و تختخواب را دادم.مقداری از پول ها نیز نزد همسرم بود. با آن که او به من مشکوک شده بود به او گفتم: مجبور بودم!چرا که دیگران به همسرم می گفتند: شوهر تو بی عرضه است! و من نمی توانستم این سرزنش ها را تحمل کنم.

بعد از آن که متهم در بازسازی صحنه سرقت و در حضور قاضی حسن حیدری (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی)جزئیات چگونگی دستبرد به دو بانک را تشریح کرد، افزود: در هر دو سرقت از سلاح قلابی استفاده کردم. بنابراین گزارش با پایان اعترافات متهم ۲۶ ساله، وی درحالی با صدور قرار قانونی روانه زندان شدکه بنا به اظهارات مدیران بانک رسالت، وی بیش از ۱۷ میلیون تومان در دستبرد مسلحانه به سرقت برده است.
 
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰