لاغری با آدامس و هلو

اگر به فکر کاهش وزن هستید آدامس زیاد بجویید.جوییدن آدامس باعث مشغول شدن دهان می شود و میل به خوراکی های شور و شیرین را کاهش می دهد.
کد خبر: ۱۷۸۷
|
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۲
زندگی امروز/ برای لاغر شدن ابتدا باید بتوانید جلوی اشتهایتان را بگیرید.

به گزارش زندگی امروز به نقل از میزان، برای کنترل وزن و لاغری باید بتوانید اشتهای خود را کنترل کنید. اگر به فکر کاهش وزن هستید آدامس زیاد بجویید.جوییدن آدامس باعث مشغول شدن دهان می شود و میل به خوراکی های شور و شیرین را کاهش می دهد.
 
خود را سرگرم کنید
جایگزینی عادت ها می تواند کاری دشوار باشد. برخی خواسته های غذایی ناشی از عادت های طولانی مدت است. به عنوان مثال اگر از آن دسته افرادی هستید که هر روز غذای خود را پس از بازگشت از محل کار از بیرون تهیه می کند، این عمل میل به غذا خوردن را در شما تقویت می کند.
 
میوه جایگزین شیرینی
برای استفاده کمتر از آبنبات و شیرینی‌ها به راحتی می توانید میوه هایی مانند هلو، گیلاس و البالو، شلیل، الو را جایگزین کنید. همراه داشتن میوه های خشک از قبیل آلو یا کشمش نیز کمک زیادی به کنترل اشتهای شما می کنند.
 
جای نوشابه را با  نوشیدنی سالم عوض کنید
اگر میل به خوردن نوشابه دارید سعی کنید این میل را با خوردن آب میوه های طبیعی مانند آب پرتقال یا آب سرکوب کنید. مصرف نوشیدنی های سالم نه تنها دارای کالری کم و بدون کافئین هستند بلکه احساس بهتری به شما منتقل می کنند.
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰