اصول و نحوه انتخاب کفش عروس

هنگام خرید کفش عروس نهایت دقت تان را به کار بگیرید تا کفشی زیبا و راحت برای بهترین شب زندگیتان انتخاب کنید.
کد خبر: ۱۷۸۹
|
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
زندگی امروز/ انتخاب کفش عروس هنگام خرید کفش عروس نهایت دقت تان را به کار بگیرید تا کفشی زیبا و راحت برای بهترین شب زندگیتان انتخاب کنید.

به گزارش زندگی امروز به نقل ازپرشین وی، انتخاب کفش عروس ، کفش عروس را باید با توجه به فصول سال و محل برگزاری جشن انتخاب کنید

هنگام خرید کفش عروس نهایت دقت تان را به کار بگیرید تا کفشی زیبا و راحت برای بهترین شب زندگیتان انتخاب کنید.

هم قد و اندازه آقای داماد هستید؟ با پاشنه بلند راحت ترید یا کوتاه و اسپرت؟فوت و فن خرید کفش عروسی تان را بدانید تا روز عروسی راه بروید و خوش بگذرانید.

یکی از وسایلی که برای عروس لازم و کاربردیاست کفش هست. ممکن است به نظر برسدچون کفش عروس برای یک شبه و یا چون زیر لباس پنهان است، خیلی اهمیت نداردچه کفشی انتخاب شود ولی برای انتخاب یک کفش مناسب برای عروس علاوهبر سلیقه و زیبایی چند نکته مهم دیگر را هم باید در نظر بگیرید که در ادامه به مهمترین نکات در انتخاب کفش عروس اشاره می کنیم.

هیچ چیز بدتر از این نیست که با انتخاب کفش عروس نامناسب، در روز عروسی تان به سختی راه برویدو شب که به خانه می رسید پاهایتان دردناک و تاول زده باشدپس برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی بهتر است قبل از خرید کفش عروسی به چند نکته مهم دقت داشته باشید.

اصول و نحوه انتخاب کفش عروس

۱مهمترین نکته در انتخاب کفش عروس
انتخاب یک کفش راحت که تنگ نباشد و به انگشت ها یا پشت پاشنه فشار وارد نکندیکی از مهمترین ویژگی ها برای خرید کفش عروس هست. عروس باید کفشی راو انتخاب کندتا بتواند براحتی با آن راه برود، برقصه، فعالیت کند و تمام زمان مراسم را با آن بگذراندبدون اینکه پاهای آن خسته شود و درد بگیرد. همه ی اینها بیشتر به جنس، نوع پاشنه و بلندی و کوتاهی آن مربوط می شود.

۲. کیفیت کفش عروس مهم است
برای خرید کفش مناسب که بتواند راحت و انعطاف پذیر باشدباید یک کفش با کیفیت مناسب مثل کفشی با جنس چرم بخرید. کفش های با کیفیت مناسباز مواد طبیعی و با کیفیت ساخته می شوند و در صورت استفاده از آن می توانید مدت طولانی تری بایستید و راه بروید.

مدل های زیبا و بسیار شیک کفش عروس که در این مطلب برای ایده گرفتنشما عزیزان قرار دادیم. کفش تخت بسیار شیک عروس و یا کفش پاشنه کوتاه و پاشنه بلند برای عروس … .

۳. به ارتفاع پاشنه توجه کنید
معمولا زمانی که قصد خرید کفش مجلسی یا کفش عروس را دارید به این نکته دقت کنیدکه معمولا با چه نوع کفشی راحت تر هستید و عموما پاشنه کوتاه و اسپرت می پوشیدیا پاشنه بلند و مجلسی. برای خرید کفش های پاشنه بلند از انواع لژدار که راحت تر هستنداستفاده کنید تا فشار کمتری به پا و کمرتان وارد شود. همچنین بهتر استبرای لباس عروس بلند و دنباله دار از کفش های تخت و پاشنه کوتاه استفاده کنید.

۴. توجه به سبک و رنگ
معمولا برای خرید کفش عروس از رنگ های روشن تر مثل سفید، کرم و نباتی استفاده می کننداما انواع کفش های رنگی مخملی که با رنگ لباس عروس تضاد و کنتراست داشته باشد جذابیت و زیبایی بیشتری دارد.

۵. توجه به فصل عروسی و محل برگزاری جشن
معمولا کفش عروس را باید با توجه به فصول سال و محل برگزاری جشن انتخاب کنید.کفش مختص فصل پاییز و زمستان و همچنین انتخاب باغ یا ساحل برای برگزاری مراسمبا کفشی که برای بهار و تابستان و مراسمی که در تالار برگزار می شود تفاوت زیادی دارده.

به قد داماد هم توجه کنید. اینطور نباشد که با پوشیدن کفشپاشنه بلند ۱۰ سانتی متری قدتان از داماد خیلی بلند تر شود. در صورتیکه قرار استتنها به خرید بروید این نکته را در نظر داشته باشید و از قبل برای خودتان معلوم کنیدکه پاشنه شما حداکثر باید چند سانتی متر ارتفاع داشته باشد. اگر با داماد تقریبا هم قد هستیدترجیحا به دنبال کفش هایی با پاشنه بسیار کوتاه یا حتی انواع کفش های سفید بی پاشنه باشید.نوعروس
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰