تصاویر جدید از “علیرضا خمسه” و همسر و دخترانش

علیرضا خمسه دو بار ازدواج کرده است که از ازدواج اولش یک پسر به نام احمدرضا دارد و ازدواج دوم او با مروارید پور شفیعی بود که از این ازدواج هم دو دختر دارد.
کد خبر: ۱۹۳۶
|
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۳
زندگی امروز/ علیرضا خمسه دو بار ازدواج کرده است که از ازدواج اولش یک پسر به نام احمدرضا دارد و ازدواج دوم او با مروارید پور شفیعی بود که از این ازدواج هم دو دختر دارد.

به گزارش زندگی امروز به نقل ازپرشین وی ، علیرضا خمسه در یک خانواده پر جمعیت در سال ۱۳۳۱ به دنیا آمده است او از کودکی به بازیگری علاقه داشت او در فرانسه به آموزش پانتومیم و تئاتر رفته بودو زمان انقلاب به ایران بازگشت همسر وی مروارید پور شفیعی گریمور سینما و تلویزیون استکه بعد از بچه دار شدن این کار را ادامه نداد.در ادامه عکس علیرضا خمسه و همسرش را ببینید.

تصاویر جدید از

علیرضا خمسه در تاریخ ۹ بهمن ماه سال ۱۳۳۱ در زنجان به دنیا آمده است.

فارغ التحصیل رشتهی روانشناسی در مقطع لیسانس از دانشگاه شهیدبهشتی و همچنین فارغ التحصیل رشته پانتومیم از دانشگاه فرانسه می باشد.

علیرضا خمسه در یک خانواده پرجمعیت به دنیا آمده وی در حال حاضر ۴ برادرو ۴ خواهر دارد،همچین ۲ خواهر و ۱ برادر خود را نیز از دست داده است.

آغاز علاقه به بازیگریعلیرضا خمسه در این رابطه میگوید که بازیگری را از همان ابتدا و زمانی که شیر میخوردمعلاقمند شدم.ولی شروعش از زمانی بود که در دبیرستان بودم و بعد از تحصیل در رشتهروانشناسی در دانشگاه شهید بهشتی بود،احساس میکردم که روانشناسی میتواند در روندبازیگری من تاثیر گذار باشد بعد از آن هم به فرانسه رفتم و در آنجا به آموزش پانتومیم و تئاتر پرداختم.


تصاویر جدید از
علیرضا خمسه و همسرش


آمدن به ایرانزمان انقلاب بود که من درسم را در فرانسه نصفه و نیمه رها کردم و به ایران آمدم و در سال ۱۳۶۰در فیلم مرگ یزدگر که ساخته بهرام بیضایی بود بازی کردم،و این اولین حضورم در سینما بود.
دوران کودکی علیرضا خمسه
وی میگوید به دلیل شغل پدرم و از آنجایی که کارمند اداره برق بود چند سالی را در بروجن بودیمو من یادم می آید که در آن زمان با بچه ها بازی های آن موقع که الک دولک،بیخ دیواری،فوتبال و والیبال بود بازی میکردیم.


تصاویر جدید از
علیرضا خمسه و دخترانش


شناخته شدن علیرضا خمسه به دلیل خوش رو بودن و فرم ظاهری صورتش،خیلی زود مورد توجه کمدین قرار گرفتو توانست در چند کار طنز هم شرکت کند،ولی حضور او در فیلم هوشیار و بیدار در سال ۶۷ او را شناخته تر کردو در سال ۱۳۷۲ با بازی در نقش آدم فضایی مورد توجه مردم قرار گرفت.

تصاویر جدید از
علیرضا خمسه بازیگر ایرانی

ازدواج اول و جدایی اش
علیرضا خمسه از محدود بازیگرانی است که دو بار ازدواج کرده است،بار اول در سال ۱۳۶۲ ازدواج کردکه از آن ازدواج یک پسر به نام احمدرضا دارد،ازدواج دومش در سال ۱۳۷۲ با مروارید پور شفیعی بوده که حاصل این ازدواج هم دو دختر می باشد.

مروارید پور شفیعی یکی از گریمور های سینما و تلوزیون می باشد،که بعد از به دنیا آمدن دخترانش دیگر این کار را ادامه نداد.

فرزند پسر خمسه هم در اسپانیا زندگی میکند،دخترش هم در رشته ی سخت افزار و دختر کوچکش هم کلاس اول راهنمایی است.


تصاویر جدید از
علیرضا خمسه و دخترش

روحیه شاد علیرضا خمسه
علیرضا خمسه در مورد کارهایش مطالعه میکند، خمسه این موضوع را یک ضرورت برای انجام کار‌هاییموفق میداند و می گوید : من یک روحیه‌ا ی دارم که خیلی دلم می خواهد در جوان‌ های امروز بوجودبیاید یا اگر هست گسترش پیدا کند و آن روحیه تجربه‌ گرایی و کار پژوهشی است.

تصاویر جدید از
بابا پنجعلی

تفریح و سرگرمیخمسه به شدت به اهل سفر و مسافرت می باشد و چون خانواده همسرش در رشت ساکن هستن بیشتر به این منطقه میرود.

افتخارات۱- بهترین بازیگر مرد از جشنواره بین‌المللی فیلم پیونگ‌یانگ، برای فیلم آپارتمان شماره ۱۳. (۱۳۷۱)۲- کاندیدای دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد از دوازدهمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم سینمائی چشم شیطان (۱۳۷۲)۳- دریافت لوح تقدیر از احمد مسجدجامعی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی (۱۳۸۲)۴- لوح تقدیر از هفتمین جشنواره تئاتر تجربه کوتاه (۱۳۸۳)۵- سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد مکمل از بیست و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم بیست (۱۳۸۷)۶- تقدیر در بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان – همدان (۱۳۸۹)
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰