محمد کاسبی بازیگر سریال های تلویزیونی محبوب «خوش رکاب» و «خوش غیرت»
کد خبر: ۱۹۳۷
|
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
زندگی امروز/ محمد کاسبی بازیگر سینما و تلویزیون است او در سریال های خوش رکاب و سه در چهار و رفقای خوب بازی کرده است وی درباره دوری خود از سینما و شفا پید کردن از یک بیماری توضیح داده است که در ادامه بخوانید

به گزارش زندگی امروز به نقل از فردا، محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما در سال ۱۳۳۰ به دنیا آمداو بازیگر سریال خوش رکاب بود و علت دوری خود را از سینما گفت.او گفت که من گزیده کار هستم و از بین ۱۰ پیشنهاد شاید یکی را بتوانمقبول کنم آن هم به خاطر این است که در سینما پیشنهاد خوب وجود ندارد.

بازیگر «خوش رکاب» و ماجرای شفا گرفتن از یک بیماری
محمد کاسبی

محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در خصوص فعالیت‌های اخیرخود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر کار خاصی ندارم و بازی در هیچ کاریرا نپذیرفته ام. "سر دلبران” آخرین اثری بوده که در آن به ایفای نقش پرداختمکه ماه رمضان امسال از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

وی درباره حضورش در سریال سر دلبران افزود: این سریال یکی از آثاری استکه سال‌ها نمونه آن تولید نشده و مردم بدون شک از آن استقبال خواهند کرد.من به شدت گزیده کار هستم و با این وجود افتخار می‌کنم که در این اثر بازی کرده ام.

بازیگر فیلم "رفقای خوب” درباره کم کاری خود در عرصه سینما ادامه داد: متاسفانهدر سینما پیشنهاد خوب وجود ندارد که بخواهم در آن بازی کنم. آخرین بار در فیلمسینمایی "امپراطور جهنم” به ایفای نقش پرداختم و بعد از آن ترجیح دادمدر آثار سطحی حال حاضر سینمای ایران بازی نکنم.

بازیگر «خوش رکاب» و ماجرای شفا گرفتن از یک بیماری
محمد کاسبی بازیگر ایرانی

وی در همین راستا ادامه داد: دلیل کم کاری من در سینما انتخاب‌های خودم استو اگر نه پیشنهاد که زیاد است، اما اگر ده فیلم به من پیشنهاد دهند به زور می‌توانمبازی در یکی از آن‌ها را قبول کنم. من عادت کردم که گزیده کار باشم و بیکار ماندن را به بازی در هر فیلمی ترجیح می‌دهم.

محمد کاسبی بازیگر سریال خوش رکاب
بازیگر سریال "خوش رکاب” با اشاره به غیبت طولانی مدت خود در سینما اضافه کرد:یک روز یکی از مسئولین فرهنگی به من گفت: حیف است که بیکار بمانی و من بهاون گفتم شما خوب تصویب کنید تا من هم بیکار نباشم. شما نگران بیکاری من نباشید بلکه به تولیدات نظارت داشته باشید.

وی وضعیت سینما را ناگوار خواند و افزود: من زیاد به سینما نمی‌روم و تنها فیلم‌هاییکه سر و صدا می‌کنند را دنبال می‌کنم. متاسفانه برخی از فیلم‌های سینما به حدیمبتذل هستند که من اگر روزی یکی از آن‌ها در پرونده کاری ام باشد از غصه دق می‌کنم.


بازیگر «خوش رکاب» و ماجرای شفا گرفتن از یک بیماری
محمد کاسبی در سریال خوش رکاب

بازیگر سریال "سه در چهار” درخصوص حضور بازیگران در آثار مبتذل سینما اضافه کرد:برخی بازیگرانی که در این فیلم‌های مبتذل بازی می‌کنند می‌گویند اگر ما بازی نکنیمفرد دیگری بازی می‌کند و تن به هر چیزی می‌دهند، اما من به هیچ عنوان این حرفآن‌ها را قبول نمی‌کنم. برخی از بازیگران می‌گویند این آثار به بازیگر ربطی ندارد،اما من می‌گویم اگر کار مبتذلی در سینما تولید می‌شود بازیگران آن اثر در تولیدآن اثر مبتذل سهیم هستند، زیرا اگر نروند آن کار تولید نمی‌شود.


بازیگر «خوش رکاب» و ماجرای شفا گرفتن از یک بیماری
محمد کاسبی در سریال سه در چهار

وی با ابراز نامیدی از بهبود شرایط سینما تاکید کرد: من وقتی سینما را می‌ببینماز خودم می‌پرسم که چرا این آثار تا این حد پوچ و بی معنی هستند.به هر صورت متاسفانه وضعیت سینما همین است و نمی‌شود کاری کرد.


بازیگر «خوش رکاب» و ماجرای شفا گرفتن از یک بیماری
محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت ایرانی

کاسبی با اشاره به هجمه‌های موجود در فضای مجازی خاطرنشان کرد:من از فضا‌های مجازی و این هیاهو‌های بی جای بازیگران متنفرم. متاسفانهدر فضای مجازی به هر بازیگر پیشکسوتی و هر که می‌خواهند به راحتی توهین می‌کنند.از نظر من واکنش‌های افراد در فضای مجازی بچه بازی است و من هیچ وقت خودم را وارد این بازی‌های بچه گانه نمی‌کنم.
ماجرای شفا پیدا کردن محمد کاسبی

جزئیاتی درباره شفا گرفتن بیماری بازیگر سریال خوش رکاب
محمد کاسبی بازیگر معروف سریال خوش رکاب گفت: ما باید افتخارکنیم که بارگاه امام هشتم در کشورمان ایران است .لازم به گفتن است وی سال ها پیش از امام رضا(ع)شفا گرفته است.

محمد کاسبی بازیگر سریال های تلویزیونی محبوب «خوش رکاب» و «خوش غیرت» اظهارداشت:اینکه بارگاه ملکوتی هشتمین امام شیعیان در کشور ما قرار دارد جزو الطافی است که خداوندمتعال به مردم این سرزمین دارد و همه ما شیعیان واقعی باید به این مسأله افتخار کنیم و به خود ببالیم که بارگاه امام رئوف در کشور ما قرار دارد.

این بازیگر پیشکسوت افزود: من اولین بار در سال ۱۳۶۲ برای بازی در فیلم سینمایی«دو چشم بی سو» مدت های طولانی را در حرم امام رضا (ع) گذراندم و درست دریک سال بعد پای چپم بیش از ۹۰ درصد از حس خود را از دست داد و وقتی پزشکاناز من قطع امید کردند از خانواده ام خواستم مرا به حرم حضرتش برسانند و وقتی بهحرم رفتم و زیارت کردم بلافاصله مشکل پایم حل شد و این بدان معنا است که در سال ۱۳۶۳ از امام رئوف شفا گرفتم.
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: