آمار نگران کننده در مورد پرسپولیس!

بنا بر اعلام سایت ای اف سی و برخلاف آنچه تصور می شد فقط ۳۲۱۷۰ تماشاگر در بازی با السد در ورزشگاه آزادی حاضر بوده اند در حالی که به نظر می رسید حداقل ۴۰ هزار نفر در ورزشگاه هستند.
کد خبر: ۱۹۶۱
|
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۸
زندگی امروز/ بنا بر اعلام سایت ای اف سی و برخلاف آنچه تصور می شد فقط ۳۲۱۷۰ تماشاگر در بازی با السد در ورزشگاه آزادی حاضر بوده اند در حالی که به نظر می رسید حداقل ۴۰ هزار نفر در ورزشگاه هستند.
 
به گزارش زندگی امروز به نقل از باشگاه خبرنگاران، این آمار وقتی جالب می شود که بدانیم در همین سایت تعداد تماشاگران بازی پرسپولیس – السد ۳۳۱۷۰ نفر یعنی دقیقا هزار نفر زیادتر از بازی با السد بوده که کمی عجیب به نظر می رسد. به هر حال با علم به اینکه در بازی اول خانگی پرسپولیس مقابل نسف قارشی تنها ۲۵۸۳۰ نفر به ورزشگاه آزادی آمدند در مجموع ۹۱۱۷۰ تماشاگر از سه بازی خانگی در لیگ قهرمانان دیدن کرده اند که این آمار برای تیم پرطرفداری مثل پرسپولیس عجیب و غیر قابل قبول است.
 
این اتفاق وقتی عجیب به نظر می رسد که بدانیم قبل از بازی السد باشگاه از هواداران دعوت کرده بود به ورزشگاه بیایند اما هوای بارانی و سرد تهران، مسجل شدن صعود و افت نسبی پرسپولیس باعث شد تماشاگر زیادی به ورزشگاه نرود.  جالب است بدانید پرسپولیس در بازی خانگی با الریان در فصل گذشته ۵۷۱۰۰ نفر و مقابل الوحده ۴۳۱۶۰ تماشاگر داشت که مجموع تماشاگران این دو مسابقه از سه بازی این فصل زیادتر بوده است.

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰