پس از دیدار صمیمانه شیخ با حلیمه، در شبکه‌های اجتماعی هشتگی به نام «حلیمه بولند بن طحنون را دیوانه می‌کند» ایجاد شد و کاربران زیادی با این هشتگ توئیت کردند. کاربری نوشت: «فکر می‌کنم حلیمه بولند برای موساد کار می‌کند.» کاربر دیگری توئیت کرد: «(حلیمه) فیل ابوظبی را دیوانه می‌کند.»
کد خبر: ۲۰۴۳
|
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹
شیخ اماراتی که زنان زیبا او را سوژه کردندفرارو- شغل رسمی او، «رئیس هئیت مدیره درگاه سرمایه‌گذاری امارات» است که تاکنون پروژه‌هایی به ارزش ده‌ها میلیارد دلار اجرا کرده است. اما به نظر می‌رسد که علاوه بر فعالیت‌های اقتصادی، به هنر و موسیقی، بخصوص هنرمندان زیباروی، هم علاقه وافری دارد. به مناسبت «روز عشق» برای سلبریتی‌ها و چهره‌های برجسته رسانه‌ای در باغ خود جشن برگزار می‌کند. در کنسرت خواننده بحرینی می‌رقصد و در ستایش از او مبالغه می‌کند.

به گزارش فرارو، در روز‌های اخیر به دلیل انتشار تصاویر و ویدئو‌هایی از او در کنار برخی چهره‌های رسانه‌ای و هنری خبرساز شده و از آنجا که عضوی از خاندان حاکم بر امارات، یعنی آل نهیان، است، توجه برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی عربی را به خود جلب کرده است.
 

تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده نشان می‌دهد که تعدادی از سلبریتی‌های زن عربی، از خوانندگان و ملکه‌های زیبایی گرفته تا مجری‌های زیبا؛ همگی با شیخ دکتر سعید بن طحنون آل نهیان خاطراتی دارند.

تمجید فراوان از خواننده زن بحرینی
اخیرا از شیخ سعید در کنار شموخ، خواننده زن بحرینی، ویدئویی منتشر شده که اظهارات بسیار محبت‌آمیز شیخ درباره ترانه جدید این خواننده را نشان می‌دهد. شیخ سعید در این ویدئو، در حالی که در کنار شموخ ایستاده است، با چهره‌ای بشاش می‌گوید: «حقیقتا می‌خواهم به تو یک چیزی بگویم؛ من از ترانه و کلیپ اخیرت بسیار بسیار خوشم می‌آید و من یکی از هواداران تو هستم. من مطمئنم که این کلیپ، می‌ترکاند و برای آن آرزوی موفقیت می‌کنم. آرزو می‌کنم که اولین کسی باشم که سی دی این کلیپ را تهیه کنم.»
 
دیدار شیخ دکتر سعید با شموخ
این اظهارات شیخ سعید واکنش‌های ضدونقیضی در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرد. برخی او را مردی فاقد لیاقت حکمرانی دانستند و برخی دیگر او را مرد نازنینی توصیف کردند. یک کاربر قطری به نام بومشعل، ضمن بازنشر ویدئوی اظهارات شیخ سعید درباره شموخ، توئیت کرد: «دیوانه امارات و بزرگترین پلشت خاندان حاکم، که شبیه لاک پشت است. سعید بن طحنون دیوانه هنوز ثابت می‌کند او (مصداق این ضرب المثل است که) "دلش می‌خواهد، اما خجالت می‌کشد". شما را به خدا سوگند می‌دهم فردی مثل این، آیا شایسته است که در کشورش قدرت داشته باشد.»

کاربر دیگری با لحنی طنزآلود درباره اظهارات شیخ سعید نوشت: «راستش را بگویم من قبلا دیدگاه درستی درباره این آقا نداشتم. مرد نازنینی از آب درآمد که از استعداد‌های جوان حمایت می‌کند. خدا او را یاری دهد و آنچه در سر دارد را برای او محقق کند.»

کاربری در پاسخ به این توئیت، نوشت: «معلوم است که (شیخ سعید) چه در سر دارد.»

دیدار شبانه با ملکه زیبایی برای بررسی پروژه‌های هنری!
شیخ سعید در آغاز سال نو میلادی جنجال دیگری را به راه انداخت. او، که به «کمک‌کننده استعداد‌ها و نوآوران عرب و صلح بین المللی» ملقب شده، در شب سال نو میلادی در رستوران اموود در ابوظبی، مهمان فطیم الشامسی، ملکه زیبایی امارات، بود. وبگاه «عاجل ۲۴» گفته این دیدار برای «تبادل افکار و بررسی پروژه‌های آینده هنری» صورت گرفته است.

تجلیل از مجری جنجالی
چند ماه پیش، حلیمه بولند، مجری سرشناس کویتی، در سفر به عربستان، هدیه گران قیمتی به ارزش سه میلیون ریال عربستان معادل ۸۰۰ هزار دلار دریافت کرد که در آن زمان گفته شد از جانب سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان، ارسال شده بود. اما بعد‌ها مقامات عربستان ارسال این هدیه از جانب ملک سلمان را تکذیب کردند.

شیخ سعید طی مراسمی در «روز عشق» امارات، در کاخ خود، واقع در شهر العین، از حلیمه بولند، به خاطر مشارکت فعالانه‌اش در جشنواره عشق امارات تجلیل کرد.

در یکی از ویدئو‌هایی که از شیخ سعید با حلیمه منتشر شده، او کاسه‌ای از حلوا در دست دارد و به دست خود به حلیمه حلوا می‌دهد.
 
تجلیل از حلمه بولند
پس از دیدار صمیمانه شیخ با حلیمه، در شبکه‌های اجتماعی هشتگی به نام «حلیمه بولند بن طحنون را دیوانه می‌کند» ایجاد شد و کاربران زیادی با این هشتگ توئیت کردند. کاربری نوشت: «فکر می‌کنم حلیمه بولند برای موساد کار می‌کند.» کاربر دیگری توئیت کرد: «(حلیمه) فیل ابوظبی را دیوانه می‌کند.»
 
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: