قیمت دلار و قیمت ارز در بازار امروز چهارشنبه یک اسفند ۱۳۹۷

امروز چهارشنبه اول اسفند ماه "قیمت دلار" با کاهش ۱۹۰ تومانی نسبت به نرخ‌های پایانی سه‌شنبه، ۱۲ هزار و ۹۹۰ تومان اعلام شد.
کد خبر: ۲۰۹۱
|
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
قیمت دلار و قیمت ارز در بازار امروز چهارشنبه یک اسفند ۱۳۹۷/تکمیل نیست

فرارو- صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز چهارشنبه یک اسفند با افزایش ۱۹۰ تومانی نسبت به نرخ‌های پایانی سه‌شنبه، ۱۲ هزار و ۹۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۹۴۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو، اما در صرافی‌های بانک‌ها ۲۵۰ تومان افزایش یافت و ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ بانک مرکزی در جریان قیمت‌گذاری ۴۷ ارز دولتی موجود در معاملات امروز چهارشنبه یک اسفند ماه، نرخ ۱۱ ارز از جمله دلار آمریکا و درهم امارات ثابت ماند و نرخ پوند و ۲۶ ارز دیگر هم افزایش یافت.

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (چهارشنبه اول اسفند ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با ۶۹۱ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۴ هزار و ۸۶۱ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۶۵۱ ریال ارزش‌گذاری شد.

دلار کانادا در مرکز مبادلات ارزی با قیمت ۳۱،۸۲۷ ریال، قیمت درهم امارات ۱۱،۴۳۷ ریال و قیمت لیر ترکیه نیز ۷،۹۴۱ ریال قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز‌های دولتی فروخته می‌شود.
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰