ساخت کیف از پوست زن 55 ساله

جوآن در پیام خود به سوپورت نوشت:"می دانم که کمی عجیب و غریب است و برخی ممکن است فکر کنند من دیوانه هستم، اما این پای من است و من نمی توانم فکر کنم که آن را دور بیاندازم " "این بخشی از من است و من می خواهم آن را حفظ کنم."
کد خبر: ۲۱۳۶
|
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
یک زن 55 ساله از منچستر که پایش را قطع کرده بودند، خواهان این شد که با پوست خودش برای او کیف بسازند.


زن 55 ساله ای از منچستر که مبتلا به بیماری شریانی محیطی بود اخیرا پای چپش را براثر جراحی قطع کرده و با پوست اندام قطع شده اش کیف درست کرده است ، "سو پورت" بازار آنلاین که مارک ها و تولید کنندگان را به هم متصل می کند، درخواستی عجیب و غریب از زنی که می خواست با پوست عضو قطع شده کیف دستی درست کند دریافت کرد. کارشناسان شرکت به جای نادیده گرفتن درخواست او تصمیم گرفتند با انجام تحقیقات لازم به او کمک کنند. چنانچه در این بخش سرگرمی نمناک میخوانید ظاهرا این زن 55 ساله که به سادگی به عنوان جوآن نامگذاری شده است، نمی تواند با این فکر که پس از جراحی پایش به زباله های پزشکی تبدیل شود کنار بیاید ، به این ترتیب او این طرح غیر معمول را برای نگه داشتن بخشی از پا انجام داد.

جوآن در پیام خود به سوپورت نوشت:"می دانم که کمی عجیب و غریب است و برخی ممکن است فکر کنند من دیوانه هستم، اما این پای من است و من نمی توانم فکر کنم که آن را دور بیاندازم " "این بخشی از من است و من می خواهم آن را حفظ کنم."


"می دانم ناخوشایند است، اما مردم آکورد ناف نوزاد خود را نگه می دارند و خاکستر آن را نمایش می دهند، بنابراین اگر در مورد آن فکر نکنید، واقعا عجیب نیست".

سوپورت نشان داد که جوآن تصمیم گرفت با آنها ارتباط برقرار کند پس از خواندن یک درخواست غیر معمول دیگر از زنی که می خواست لباس دوخته شده آن از موی مادرش باشد او گفت می خواهد کاری مشابه انجام دهد. برای نشان دادن اینکه او در مورد طرحش جدی است، خانم 55 ساله حتی طرحی که در ذهن داشت را به سوپورت ایمیل می کرد.


طرح خانم 55 ساله برای ساخت کیف از پوست بدنش
جوآن می گوید حدود 3،000 پوند (3900 دلار) برای این پروژه اختصاص داده است، اما اضافه می کند که اگر کافی نیست، او می تواند در مورد بودجه انعطاف پذیر باشد. مهم این است که کسی را پیدا کنید که مایل باشد رویای شما را تحقق بخشد.

در حال حاضر، جوآن در حال مذاکره با بیمارستان است تا ببیند آیا پس از عمل جراحی می تواند پای خود را نگه دارد.

سو پورت در حال حاضر از تولیدکنندگان خواسته است که آنها را در درخواست منحصر به فرد جوآن کمک کنند و هر کسی که می تواند به ایمیل آنها مراجعه کند.
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰