رشید پور به جای علیخانی در برنامه نوروزی تلویزیون؟!

اینکه رضا رشیدپور و تیمش جدی‌ترین گزینه تولید ویژه برنامه نوروزی شبکه ۳ هستند. برنامه‌هایی که دردو سه سال اخیر علیخانی آن‌ها را به صورت جنگی ۲۴ ساعته اجرامی کردو پر بود از سلبریتی‌های سرشناس!
کد خبر: ۲۱۵۵
|
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
رشید پور به جای علیخانی در برنامه نوروزی تلویزیونتنها یک هفته مانده به پایان سال ۹۷ برنامه حالا خورشید از کنداکتور شبکه سه خارج می‌شود، اما دلیل این اتفاق چیست؟

به گزارش خبر آنلاین،  این روز‌ها رضا رشیدپور تقریبا استراتژیک‌ترین برنامه شبکه سه را در اختیار دارد. او که برنامه جنگ اجتماعی اش حسابی هم مخاطب گرفته به نوعی تریبون خبری مدیران شبکه سه هم شده است. از جایی که فروغی بنشیند و درباره شبکه اشمصاحبه کند تا مجالی برای احسان علی خانی و عادل فردوسی پور که از خود دفاع کنند و یا حتی فرصتی در اختیار محسن رضایی که از زیر فشار فاجعه توئیت اشتباه عملیات فریب خود را نجات دهد، آن هم به یاری بزرگمرد محبوبی، چون سردار سلیمانی.

اما خبر تعطیلی پیش از موعد این برنامه، درحالی که پیشتر فروغی مدیر شبکه سه گفته بود رشیدپور قرار است برای شب‌های این شبکه هم برنامه‌ای سیاسی بسازد، اما چنین برنامه‌ای در سه ماهی که فروغی گفته بودروی آنتن نرفت، اتفاقی عجیب به نظر می‌رسید.
 
اما این روز‌ها تقریبا بار اصلی جشنواره برترین‌های تلویزیون روی دوش برنامه رشیدپور است و آن‌ها جدای از این برای برترین‌های کشور هم نظرسنجی گذاشته اند. برترین‌های ورزش، هنر، حوزه‌های اجتماعی و در نهایت انتخاب چهره سال کشور! کاری دشوار و البته جذاب برای مخاطبان.

شایعه از کجا آب خورد؟
درچنین شرایطی این شایعه تعطیلی برنامه رشیدپور، شایعه‌ای عجیب بود که در فضای رسانه‌ای پیچید.
 
برنامه‌ای که مشخص است صحت ندارد و چرا مدیران جوان شبکه سه در اوج نزدیکی شان با رشیدپور برنامه‌ای که برند صبح‌های رسانه ملی شده است را تعطیل کنند؟

حتی نزدیکان به رشیدپور هم این شایعه را تکذیب می‌کنند، اما چرا این مجری حالا خورشید را زودتر از رسیدن به عید، از کنداکتور خارج کرده است؟

جدی‌ترین احتمال، خبری است که با شروع پخش عصر جدید احسان علیخانی و حذف نام این مجری سرشناس از اجرای برنامه شب عید شبکه ۳ بر سر زبان‌ها افتاده بود.

اینکه رضا رشیدپور و تیمش جدی‌ترین گزینه تولید ویژه برنامه نوروزی شبکه ۳ هستند. برنامه‌هایی که دردو سه سال اخیر علیخانی آن‌ها را به صورت جنگی ۲۴ ساعته اجرامی کردو پر بود از سلبریتی‌های سرشناس!

اگرچه این که چه کسی برنامه نوروز شبکه ۳ را اجرا می‌کند، هنوز اعلام نشده، اما با این خبر تعطیلی پیش از موعد حالا خورشید، به احتمال فراوان باید منتظر اجرای این برنامه توسط رضا رشیدپور بود.
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰