خریدهای خارجی‌ پرسپولیس را تا اینجای کار جز خودِ پرسپولیسی‌ها هیچ‌کس تایید نکرده است.
کد خبر: ۲۱۷
|
۱۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۲
خریدهای خارجی‌ پرسپولیس را تا اینجای کار جز خودِ پرسپولیسی‌ها هیچ‌کس تایید نکرده. در واقع آنها را هنوز به اندازه‌ کافی در زمین مسابقه ندیده‌ایم که بشود قضاوت‌شان کرد.

تنها برداشت‌مان از چهار بازیکن خارجی این فصل پرسپولیس به تمرین‌ها و بازی‌های دوستانه این تیم برمی‌گردد و شاید بتوان گفت دروازه‌بان کروات که خودِ برانکو تاییدش کرده بود، بهترین خرید خارجی پرسپولیس است.

پوژیدار رادوشوویچ در این روزهایی که علیرضا بیرانوند در اردوی تیم‌ملی حضور دارد، در تمرین‌ها و بازی‌های پرسپولیس می‌درخشد و همه را امیدوار کرده. آنتولی گولچ اما که پیش‌تر یک بار به خاطر آسیب‌دیدگی از تمرین‌ها دور مانده بود و البته بازی‌های پرسپولیس در چهار هفته ابتدایی لیگ را هم از روی سکو تماشا کرده است، این بار به خاطر بیماری‌اش چند روزی است با تیم تمرین نمی‌کند.

در وصف دو بازیکن اوکراینی پرسپولیس هم که هر چه بگوییم، تکرار مکررات است. بازیکنانی که بدون رضایت برانکو جذب شدند و البته در تمرین‌ها و بازی‌های دوستانه اخیر آماده‌تر از روزهای نخست حضورشان در پرسپولیس نشان داده‌اند. پرسپولیس برانکو یکی از دو تیمی است که این فصل از همه سهمیه‌های خارجی‌شان استفاده کرده‌اند.

تا امروز ولادیمیر پریموف، الکسیس پلی‌یانسکی، آنتولی گولچ و الکساندر لوبانف خارجی‌های پرسپولیس هستند که بعد از دو بازی، رادوشوویچ جانشین لوبانف شد. جالب اینکه این 4 نفر با قراردادهای نسبتا بالا، تا امروز مجموعا 15 دقیقه هم برای برانکو و تیمش بازی نکرده‌اند.

پلی‌یانسکی 8 دقیقه و پریموف 6 دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده‌اند و لوبانف و گولچ، حتی یک دقیقه هم فرصت بازی نداشتند. درست مثل رادوشوویچ که بیرانوند را سد راه خود می‌دید و البته رضایتنامه‌اش هم از سوی باشگاه قبلی او- دبرسن مجارستان- صادر نشده بود.

خارجی‌های پرسپولیس از مجموع 1440 دقیقه‌ای که می‌توانستند برای این تیم بازی کنند، مجموعا 14 دقیقه به میدان رفته‌اند. با این وجود، برانکو روی حفظ آنها اصرار زیادی دارد و حتی بعد از جدایی لوبانف، یک خارجی دیگر را جانشین او کرده و حاضر نشد گولچ را به خاطر رضاییان کنار بگذارد. در صورتی که در بازی‌های ملی برای سیدجلال و محمد انصاری اتفاقی نیفتد، نیمکت‌نشینی خارجی‌های پرسپولیس در هفته‌های آینده هم ادامه خواهد داشت.

منبع: ايران ورزشى

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: