همسایه وی در مورد این پیشنهاد گفت: پدربزرگ به عنوان یک سرایدار در ساختمان ما کار می کند، تصمیم گرفتم که او را خوشحال و کار خیری انجام دهم. او چیزهای برای گفتن در مورد زندگی دارد، می توان این تجربیات را به جوانان انتقال داد.
کد خبر: ۲۲۸۲
|
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
کانال تلگرامی سرایدار 71 ساله روسى مشترکین زیادی دارد
زندگی امروز- سرایدار 71 ساله توانست در مدت دو هفته 25 هزار مشترک برای کانال خود بدست آورد.

ویچسلاو پاپویچ، سرایدار 71 ساله از شهر چلیابینسک، یک کانال تلگرامی به نام Grandpa_tales ساخته که در آن در مورد زندگی اش می نویسد. دو هفته پس از ساخت کانال تلگرامی اش، 25 هزار نفر شروع به اشتراک و پیگیری مطالب نوشته شده در کانال او کردند.

پاپویچ این کانال را به پیشنهاد همسایه خود که یک دانشجو است راه اندازی کرد. همسایه پاپویچ نیز یک کانال تلگرامی دارد که از آن از بازنشسته ها عکس می گیرد و سخنان آنها را به همراه عکس در کانالش قرار می دهد.

همسایه وی در مورد این پیشنهاد گفت: پدربزرگ به عنوان یک سرایدار در ساختمان ما کار می کند، تصمیم گرفتم که او را خوشحال و کار خیری انجام دهم. او چیزهای برای گفتن در مورد زندگی دارد، می توان این تجربیات را به جوانان انتقال داد. محتواها در حال حاضر در اینترنت عمدتا بد هستند و باعث تضعیف جوانان می شوند. اگر شما خوب کار کنید، همیشه حمایت می شود. من همه مطالب این کانال را از کلماتش نوشتم، همه پستها داستانهای اوست.
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: