یک هنرمند بریتانیایی صحنه درگیری دو عروس ملکه انگلیس را بازسازی کرده است.
کد خبر: ۲۳۱۷
|
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
(تصاویر) گیس و گیس‌کشی دو عروس ملکه انگلیس!


فرارو- آلیسون جکسون عکاس هنرمند بریتانیایی که عکس های او همیشه خبر ساز بوده و واقعی و غیر واقعی بودن آن مناقشه ساز بوده است پشت پرده اختلاف بین دو عضو سلطنتی انگلیس را به تصویر کشیده است.

به گزارش فرارو، این هنرمند صحنه درگیری مگان مارکل و کاترین الیزابت میدلتون همسران شاهزده هری و ویلیام را بازسازی کرده و عکس هایی از آن را منتشر کرده است.

(تصاویر) گیس و گیس‌کشی دو عروس ملکه انگلیس!


در این تصاویر مگان و کاترین با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کرده و دار حال کشیدن موهای یکدیگر هستند. در تصاویر بازسازی شده دعوای دو عروس ملکه انگلیس به قدری شدید شده که آنها یکدیگر را بر زمین می زنند.

هدف از بازسازی این رویداد از سوی آلیسون جکسون تصور چگونگی درگیری بین این دو زن در کاخ کنزینگتون محل اقامت مگان و کاترین عنوان شده است.

سخنگوی کنزینگتون هرگونه اختلاف بین مگان و کاترین را رد کرده است.

(تصاویر) گیس و گیس‌کشی دو عروس ملکه انگلیس!


کیت و مگان، مسیر کاملا متفاوتی را برای رسیدن به کاخ سلطنتی انگلستان طی کرده اند. کیت دوران کودکی اش را در رفاه و آرامش سپری کرد. پدر کیت ریشه های اشرافی داشت و از ثروت موروثی برخوردار بود. در مقابل مگان از پدر سفیدپوست و مادر سیاهپوست، متولد شده که پدر و مادرش در دوران کودکی مگان از یکدیگر جدا شده بودند. مگان در سال 2013 از همسر تهیه کننده اش ترور انگلسون، جدا شد.
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: