این خدمات به نسخه ۶.۱ اپلیکیشن ساعت یا کلاک افزوده شده و یوتیوب و پاندروا هر دو این خبر را تایید کرده‌اند.
کد خبر: ۲۳۳۵
|
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۵
زنگزندگی امروز-این خدمات به نسخه ۶.۱ اپلیکیشن ساعت یا کلاک افزوده شده و یوتیوب و پاندروا هر دو این خبر را تایید کرده‌اند.


دو سایت پاندورا و یوتیوب موزیک که در زمینه پخش زنده موسیقی فعالیت دارند، قابلیتی به نام زنگ بیدارباش را به اپلیکیشن ساعت اندروید افزوده‌اند که بیدارشدن افراد را با موسیقی‌های آنها ممکن کند.

این خدمات به نسخه ۶.۱ اپلیکیشن ساعت یا کلاک افزوده شده و یوتیوب و پاندروا هر دو این خبر را تایید کرده‌اند.

البته ارائه چنین خدماتی در دنیای فناوری تازگی ندارد و چندی قبل سایت اسپاتیفای نیز چنین خدماتی ارائه کرده بود. اما اجرای این ابتکار عمل با همکاری گوگل می‌تواند آن را به طور جدی همه‌گیر کند تا افراد صبح‌ها به جای زنگ گوشخراش ساعت یا صدای تکراری گوشی با موسیقی‌های مختلفی که در یوتیوب و پاندروا در دسترس است از خواب برخیزند.

به گزارش مهر، خدمات اسپاتفای تنها در دسترس مشترکان این سایت قرار دارد، اما کاربرد گسترده گوشی‌های اندرویدی می تواند شرایط را در این زمینه تغییر دهد. تمامی کاربران گوگل پلی به طور پیش فرض در سرویس یوتیوب موزیک هم عضو هستند و می توانند از این خدمات استفاده کنند.

برای این کار باید به بخش زنگ یا آلارم برنامه کلاک مراجعه کرده و بر روی بخش sound ضربه بزنید و یکی از دو سرویس موسیقی یوتیوب یا پاندورا را انتخاب کنید و سپس از فهرست موسیقی‌های موجود یکی را برگزینید. البته یافتن موسیقی محبوب با جستجو نیز ممکن است.

منبع: عصر ایران
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: