در‌جست‌و‌جوی‌عامل‌قتل‌طلبه‌مشهدی

عصر روز پنج شنبه پانزدهم شهریور گذشته، طلبه مشهدی که حدود 27 سال داشت، سوار بر یک دستگاه پیکان در کوچه باغ عنبر حرکت می کرد که ناگهان موتورسواری به بهانه پرسیدن آدرس وی را متوقف کرد و ضربه کارد را به قفسه سینه طلبه جوان در پشت فرمان خودرو فرود آورد. لحظاتی بعد مجروح این حادثه با کمک شهروندان به مرکز درمانی انتقال یافت اما تلاش های کادر درمانی بیمارستان برای نجات وی به نتیجه نرسید و طلبه مذکور بر اثر عوارض ناشی از اصابت چاقو جان سپرد.
کد خبر: ۲۳۵۸
|
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
(تصاویر) پلیس‌در‌جست‌و‌جوی‌عامل‌قتل‌طلبه‌مشهدی


زندگی امروز- کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی همچنان به رصدهای اطلاعاتی برای دستگیری عامل قتل طلبه جوان مشهدی ادامه می دهند.

یک مقام آگاه در پلیس آگاهی خراسان رضوی درباره آخرین اقدامات پلیس درخصوص قتل طلبه جوان مشهدی به خراسان گفت: رصدهای اطلاعاتی و جمع آوری اسناد و مدارک مستند در این پرونده جنایی با صدور دستورات ویژه قضایی همچنان ادامه دارد. 

وی افزود: بعد از درج خبر و تصاویر متهمان به قتل که 16 دی در روزنامه خراسان به چاپ رسید، برخی از شهروندان اطلاعاتی را در اختیار پلیس قرار دادند که این موارد به صورت جداگانه مورد بررسی و کنکاش های اطلاعاتی قرار گرفت و تحقیقات در این باره ادامه دارد. این مقام مسئول پلیس آگاهی تصریح کرد: در آخرین اقدامات قضایی نیز قاضی ویژه قتل عمد دستور انتشار تصاویر موتورسوارانی را که مظنون به این جنایت هستند، در روزنامه خراسان صادر کرد تا مانند همیشه، شهروندان به یاری پلیس بشتابند و اطلاعات خود را با شماره تلفن های 110 یا 21825200 و 21825290 یا تلفن همراه 09370099571 در میان بگذارند.

(تصاویر) پلیس‌در‌جست‌و‌جوی‌عامل‌قتل‌طلبه‌مشهدی


شایان ذکر است، عصر روز پنج شنبه پانزدهم شهریور گذشته، طلبه مشهدی که حدود 27 سال داشت، سوار بر یک دستگاه پیکان در کوچه باغ عنبر حرکت می کرد که ناگهان موتورسواری به بهانه پرسیدن آدرس وی را متوقف کرد و ضربه کارد را به قفسه سینه طلبه جوان در پشت فرمان خودرو فرود آورد. لحظاتی بعد مجروح این حادثه با کمک شهروندان به مرکز درمانی انتقال یافت اما تلاش های کادر درمانی بیمارستان برای نجات وی به نتیجه نرسید و طلبه مذکور بر اثر عوارض ناشی از اصابت چاقو جان سپرد.


(تصاویر) پلیس‌در‌جست‌و‌جوی‌عامل‌قتل‌طلبه‌مشهدی

گزارش حاکی است، با تشکیل پرونده‌ای در شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، تحقیقات برای شناسایی عامل این جنایت با صدور دستوراتی از سوی قاضی احمدی نژاد آغاز شد که رصدهای اطلاعاتی همچنان ادامه دارد.
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰