کارگردان فیلم سینمایی «بادیگارد» تاکید کرد نشریه‌ای که به سینماگران توهین کرده، اگر عذرخوهی نکرد، عملش بی‌غیرتی محسوب می‌شود.
کد خبر: ۲۳۶
|
۲۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۹
 کارگردان فیلم سینمایی «بادیگارد» تاکید کرد نشریه‌ای که به سینماگران توهین کرده، اگر عذرخوهی نکرد، عملش بی‌غیرتی محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حاتمی‌کیا که در جریان دهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی برای دریافت جایزه ویژه بخش کارگردانی جشن منتقدان سینما روی صحنه آمد، نسبت به مطلب منتشر شده در نشریه یالثارات و هتاکی به سه سینماگر واکنش نشان داد.

این کارگردان پس از آمدن روی صحنه و دریافت تندیس گفت: «امشب می‌خواستم بگویم قسم به قلم؛ چرا‌که میزبان این جشن، عزیزان صاحب قلم هستند و محترم‌‌ترین هنرمندان. اما وقتی این اتفاق توسط آن نشریه رخ داد، دیدم حرمت قلم دارد زایل می‌شود.»

او با تاکید براینکه باید با واکنشی تند نسبت به آنچه در یالثارت رخ داده برخورد کرد، گفت: «همه ما باید واکنش تندی داشته باشیم، نمی‌دانم این خشونت از کجا آمده است که اجازه می‌دهد این قلم، اخلاق را زیر پا بگذارد. متاسفم در کشوری هستم که با اسم و خون امام حسین، این‌طور دیگران نواخته می‌شوند.»

او ادامه داد: «یادم هست در نمازجمعه، تک‌برگه‌های این نشریه بود و حالا به اینجا رسیده است. اگر این نشریه معذرت نخواهد و جامعه قلم واکنش نشان ندهند، این بی‌غیرتی است.»
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: