رئیس کلانتری نیاوران، از دستگیری مردی شیطان صفت به اتهام تلاش برای آزار و اذیت یک خانم جوان خبر داد.
کد خبر: ۲۳۸۱
|
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
دام راننده شرور برای دختران جوانزندگی امروز- سرهنگ خلیل لطفی، در توضیح این خبر، گفت: در نهم اسفند ۹۷ ساعت ۸ صبح پرونده‌ای با موضوع آزار و اذیت جنسی از مرجع قضائی به کلانتری ۱۲۳ نیاوران با شکایت خانم جوانی ارجاع شد که در آن شاکیه عنوان کرده بود راننده یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ تلاش داشته تا وی را مورد آزار و اذیت قرار دهد.

رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران، افزود: شاکیه با حضور در کلانتری در اظهاراتش به مأموران کلانتری گفت؛ پس از اتمام ساعت کاری و خروج از شرکت تصمیم گرفتم از نوبنیاد برای خرید شیرینی و کادوی روز مادر به نیاوران بروم؛ به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ شدم؛ ابتدا خواستم صندلی عقب بنشیم، ولی با وجود وسایل در صندلی عقب، به پیشنهاد راننده در صندلی جلو نشستم.
 
راننده از نوبنیاد به نیاوران حرکت کرد تا اینکه مرا تا جلوی شیرینی فروشی که گفته بودم رساند، اما ناگهان بدون توقف و بدون توجه به خواسته بنده برای نگه داشتن خودرو، تغییر مسیر داد؛ از راننده خواستم که خودرو را نگه دارد و گفت: دور می‌زنم؛ بلافاصله اعتراض کردم و از راننده خواستم تا ماشین را متوقف کند، اما راننده، بدون توجه به درخواست من به مسیر خود ادامه داد و به سرعت خود اضافه کرد؛ شروع به داد و فریاد کردم و تلاش کردم که خودم را از خودرو به بیرون پرتاب کنم.
 
زمانی که خودم را از ماشین بیرون پرت کردم گوشی موبایلم را به سمت راننده پرتاب کرده تا بتوانم نجات پیدا کنم؛ نهایتاً توانستم از دست راننده نجات پیدا کنم و خودم را به بیرون ماشین پرتاب کردم. با صدای بلند از مردم درخواست کمک کنم و راننده نیز به سرعت از محل متواری شد.

سرهنگ لطفی با اشاره به اینکه شاکیه با کمک مردم به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفته است، گفت: شاکیه بلافاصله پس از ترخیص از بیمارستان به همراه خانواده خود به کلانتری مراجعه و اعلام شکایت نمود که در ادامه تیمی از مأموران کلانتری موضوع را به طور ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد، تعدادی از شاهدین ماجرا توانستند قسمتی از پلاک خودرو متواری شده را یادداشت کنند که در ادامه مخفیگاه متهم مورد شناسایی قرار گرفت. با شناسایی محل سکونت متهم، مأموران کلانتری این محل را تحت کنترل نامحسوس قرار داده تا سرانجام متهم در ساعت ۱۱ نهم اسفند همان روز، زمانیکه قصد سوار شدن به خودرو سواری اش در مقابل درب مخفیگاهش را داشت، او را قبل از هرگونه اقدامی دستگیر و در بازرسی داخل خودرو، گوشی تلفن همراه متعلق به شاکیه نیز کشف شد.

سرهنگ لطفی گفت: متهم در تحقیقات اولیه منکر هر گونه تلاش برای آزار و اذیت شاکیه بود، اما در ادامه، با دیدن دلایل و کشف گوشی شاکیه از داخل خودرو چاره‌ای جز اعتراف نداشت و صراحتاً به تلاش خود برای آزار و اذیت خانم جوان اعتراف کرد.

رئیس کلانتری نیاوران، با اعلام این خبر و اخذ دستور قضائی مبنی بر تحقیقات کامل‌تر از متهم، افزود: متهم برای ادامه تحقیقات پلیسی و کشف سایر جرایم در اختیار کلانتری قرار دارد.

منبع: ایران
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: