ستاره پرتغالی که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان نتوانسته بود درخشش همیشگی خود را تکرار کند، این بار و در مهم‌ترین نبرد یوونتوس ناجی این تیم شد تا یک بار دیگر ارزش‌های خود را به اثبات برساند. همچنین پسر بزرگ‌تر رونالدو نیز روی سکو‌ها حاضر بود و در کنار جورجینا رودریگز در جشن صعود بیانکونری حاضر بود.
کد خبر: ۲۵۱۲
|
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
(تصاویر) وقتی همسر رونالدو هم احساساتی شد

زندگی امروز-  دیشب یوونتوس با ارائه نمایشی فراموش نشدنی موفق شد با سه گل و هت تریک کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله و شماره ۷ خود اتلتیکومادرید را مغلوب کرده و راهی هشت تیم برتر لیگ قهرمانان شود.


(تصاویر) وقتی همسر رونالدو هم احساساتی شد


 بعد از به ثمر رسیدن گل سوم یوونتوس در دقایق پایانی و روی ضربه پنالتی دقیق رونالدو، صعود بیانکونری به مرحله بعد قطعی شد و هواداران این تیم در تورین سر از پا نمی‌شناختند که شرایط جورجینا رودریگز نیز تفاوتی با دیگر حاضران در استادیوم نداشت و هنگامیکه دوربین‌ها تصویر چهره او را نشان دادند، وی در حال اشک شوق ریختن بود.


(تصاویر) وقتی همسر رونالدو هم احساساتی شد ستاره پرتغالی که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان نتوانسته بود درخشش همیشگی خود را تکرار کند، این بار و در مهم‌ترین نبرد یوونتوس ناجی این تیم شد تا یک بار دیگر ارزش‌های خود را به اثبات برساند. همچنین پسر بزرگ‌تر رونالدو نیز روی سکو‌ها حاضر بود و در کنار جورجینا رودریگز در جشن صعود بیانکونری حاضر بود.


(تصاویر) وقتی همسر رونالدو هم احساساتی شد
منبع: ورزش سه
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: