قیمت دلار و قیمت ارز در بازار امروز پنج‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

امروز پنج‌شنبه ۲۳ ماه "قیمت دلار" با ۳۵۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شد.
کد خبر: ۲۵۳۸
|
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
قیمت دلار و قیمت ارز در بازار امروز پنج‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷فرارو-
 صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز پنج‌شنبه ۲۳ اسفند با ۳۵۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش ۲۵۰ تومانی و ۱۵ هزار و ۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (پنج‌شنبه ۲۳ اسفند ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با ۶۴۰ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۵ هزار و ۶۱۸ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۵۳۷ ریال ارزش‌گذاری شد.

قیمت ارز در بازار آزاد
همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کند.


قیمت ارز بازار آزاد (تومان)
مظنه دلار
۱۳۲۰۰
یورو
۱۵۰۵۰
درهم امارات
۳۶۰۰
پوند
۱۷۴۷۰
دلار کانادا
۹۸۹۰
لیر ترکیه
۲۴۱۵
دلار استرالیا
۹۲۹۰
یوان چین
۱۹۶۰
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰