دیوانه‌ای که دست‌هایش را تکان می‌دهد
ترامپ تنها ساعتی بعد از این ‏که بتو اورورک رسما اعلام کرد قصد حضور در رقابت‌های‌ریاست‌جمهوری‌سال آینده ‏را دارد در پاسخ به خبرنگاری که نظرش را پرسید، گفت: «دیدمش. (هنگام حرف زدن) ‏دست‌هایش را خیلی تکان می‌دهد. به خودم گفتم این دیوانه است یا این‌که ‏همین‌طوری حرف می‌زند‎!»
کد خبر: ۲۵۶۵
|
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
ظهور یک اوبامای جوان در رویارویی با ترامپزندگی امروز- «‎بتو اورورک»، نماینده سابق مجلس تگزاس که نوامبر گذشته تا مرز شکست تدکروز ‏در رقابت‌های مجلس سنا پیش رفت، رسما برای حضور در انتخابات مقدماتی حزب ‏دموکرات اعلام آمادگی کرده است‎. ‎او یکی از چهره‌های نوظهور حزب دموکرات در ‏ایالت تگزاس است که بسیاری شانس فراوانی برای او قایل شده‌اند‎.
 
اورورک در ‏سخنرانی اعلام نامزدی خود گفته هر کدام از ۱۵ نامزد دموکرات که تاکنون اعلام ‏آمادگی کردند از دونالد ترامپ بهترند‎. ‎بتو اورورک که ۴۶‌سال دارد نوامبر گذشته و ‏در جریان انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا در ایالت تگزاس که پایگاه قوی و ‏تاریخی جمهوری‌خواهان است برابر سناتور با سابقه تدکروز برای ورود به مجلس سنا ‏رقابت کرد و با وجود شکست توانست در جذب آرا و یکپارچه کردن دموکرات‌های ‏تگزاس بسیار موفق عمل کند.
 
عملکرد او به‌عنوان یک نامزد دموکرات در تگزاس طی ‏چند دهه اخیر بی‌سابقه ارزیابی شد و به همین علت هم بسیاری او را چهره مناسبی ‏برای ورود به انتخابات ریاست‌جمهوری‌سال ۲۰۲۰ خواندند. ‎ ‎برخی حتی او را یک «اوبامای جدید» معرفی کردند. به همین علت هم ورود او به کارزار‌های مقدماتی ‏انتخابات‌سال آینده تا حدود زیادی قابل پیش‌بینی بود.
 
ترامپ تنها ساعتی بعد از این ‏که بتو اورورک رسما اعلام کرد قصد حضور در رقابت‌های ریاست‌جمهوری‌سال آینده ‏را دارد در پاسخ به خبرنگاری که نظرش را پرسید، گفت: «دیدمش. (هنگام حرف زدن) ‏دست‌هایش را خیلی تکان می‌دهد. به خودم گفتم این دیوانه است یا این‌که ‏همین‌طوری حرف می‌زند‎!»

منبع: شهروند
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: