مشت گره کرده مجیدی علیه قلعه نویی!

(تصاویر) برخورد سرد مجیدی با قلعه نویی

سرمربی سپاهان و مربی جوان استقلال پیش از شروع بازی برخورد گرمی با هم نداشتند، برخوردی که شاید نشات از سال ها رابطه آنها داشته باشد.
کد خبر: ۲۸۰۹
|
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸

به گزارش ورزش سه، امروز امیرقلعه نویی پیش از شروع بازی با استقلال به رسم سرمربی های تیم های میزبان به سمت نیمکت تیم میهمان رفت، نیمکتی که سه قهرمانی خود در لیگ برتر را روی آن نشسته بود و خاطرات بسیار به یادماندنی با آن دارد.

 

زمانی که قلعه نویی به نیمکت استقلال رسید، فرهاد مجیدی جزو اولین کسانی بود که ایستاده بود تا از سرمربی سپاهان استقبال کند اما این مربی جوان رفتار متفاوتی با سرمربی سابق خود داشت، قلعه نویی بعد از برخورد گرم با اصغر حاجیلو با رفتار سرد مجیدی روبرو شد، او دست سردی به سرمربی سپاهان داد و بعد از آن هم منتظر نماند تا او عبور کند و بی تفاوت روی نیمکت نشست.
هرچند امیرقلعه نویی واکنشی به رفتار فرهاد مجیدی نداشت و بعد از دست دادن با نیمکت نشینان استقلال به سمت نیمکت تیم خود رفت اما طبیعی است رفتار مجیدی در آینده نزدیک می تواند واکنش سرمربی با تجربه سپاهان را به همراه داشته باشد.

 

البته نگاهی به روابط امیرقلعه نویی با فرهاد مجیدی در سال های گذشته نشان می دهد رفتار امروز مربی استقلال چندان هم غیرقابل پیش بینی نبوده است، امیر قلعه نویی در لیگ هشتم که سرمربی استقلال بود کمتر از فرهاد مجیدی در ترکیب تیمش استفاده کرد و بیشتر ترجیح می دهد  ستاره شماره 7 تیمش را نیمکت نشین کند.
اما فرهاد مجیدی در لیگ دوازدهم که دوباره شاگرد امیرقلعه نویی شد، رابطه پرفراز و نشیبی با سرمربی وقت تیمش داشت تا جایی که در بازی برگشت استقلال برابر الهلال که فرهاد مجیدی در ترکیب آبی ها حضور نداشت، با واکنش هواداران استقلال روبرو شد.

 

مجیدی در لیگ سیزدهم در تصمیمی از فوتبال خداحافظی کرد، تصمیمی که اگرچه هرگز در مورد علت آن صحبت نکرد اما بعد از آن عنوان شد که اختلاف با امیرقلعه نویی یکی از علت های این تصمیم بوده است.

 

البته بعد از جدایی قلعه نویی و مجیدی، این دو همواره احترام هم را حفظ کرده بودند و حتی سرمربی فعلی سپاهان زمانی که پدر فرهاد مجیدی فوت کرد، در خانه کاپیتان سابق استقلال حاضر شد. هرچند که امروز مشخص شد  هنوز کدورت بین این دو به طور کامل برطرف نشده است.

 

عکس: امیرحسین خیرخواه

 

 

 
 


ادامه تنش های نقش جهان در اینستاگرام؛

مشت گره کرده مجیدی علیه قلعه نویی(عکس)

فرهاد مجیدی بعد از اتفاقاتی که در ورزشگاه نقش جهان رخ داد واکنش تندی به امیر قلعه نویی نشان داد و متنی با مشت های گره کرده را منتشر کرد.

 

به گزارش "ورزش سه"، دیدار استقلال و سپاهان هر چند با حداقل حاشیه و تنش به پایان رسید اما حالا فرهاد مجیدی با انتشار یک استوری در صفحه شخصی نسبت به اتفاقات دیروز واکنش نشان داد.


امیر قلعه نویی روز گذشته قبل از شروع مسابقه به سراغ نیمکت استقلال رفت و برخورد گرمی با همه اعضا به جز فرهاد مجیدی داشت؛ دقایقی که تصویر آن نیز منتشر شد و در فضای مجازی بازتاب بسیاری داشت و مشخص شد که هر دو نفر همچنان اختلافات عمیقی دارند و این اختلافات هنوز حل نشده است.


فرهاد مجیدی حالا با گذشت 12 ساعت از سوت پایان مسابقه با انتشار تصویری از مشت های گره کرده خود که قطعا بی ارتباط به داستان معروف مشت های گره کرده نیست، نسبت به اتفاقات دیروز و برد استقلال واکنش نشان داد و در این واکنش به صورت غیر مستقیم اما آشکارا به قلعه نویی حمله کرده است.


مجیدی در صفحه شخصی خود نوشت: "تا کی می خواهید استقلال جام نیاره؟ فقط می خواهید با شما جام بیاره؟ هواداران عزیز! تا زمانی که آقایان بیرون استقلال باشن و سربازهاشون داخل باشگاه و مواجب بگیراشون روی سکوها باشن و تیشه به ریشه تیم بزنند، استقلال قهرمان نمی شود. تا بعد"

 

 

این صحبت ها هر چند نامی از امیر قلعه نویی در آن دیده نمی شود اما با توجه به کد هایی که در آن آشکارا وجود دارد و البته تصویر انتخاب شده قلعه نویی را خطاب قرارداده تا احتمالا شاهد یکی از جنجال های بزرگ فوتبال طی روزهای آینده باشیم.


نکته کلیدی دیگر در صحبت های فرهاد مجیدی اما اشاره او به سربازان فرد مورد نظر در داخل باشگاه است؛ مجیدی هر چند در این موضوع اشاره ای به اسم خاصی نکرده اما برخی از افراد تاثیر گذار و کلیدی باشگاه را که در تصمیمات باشگاه نقش آفرینی می کنند به بازی در زمین حریفان متهم کرده که به نظر می رسد با توجه به زاویه و اختلاف نظر اعضای کادر فنی با یکی از معاونین باشگاه، خطاب او علیه منتقد اصلی شفر در داخل باشگاه و شاید اعضای هیات مدیره باشد که در هفته های اخیر تحرکات زیادی علیه شفر داشتند. مجیدی پایان صحبت های خود را باز گذاشته تا احتمالا همچنان شاهد افشاگری های او باشیم. این چهره محبوب هواداران استقلال در سال های اخیر همواره ترجیح داده تا سکوت کند و حالا به نظر می رسد می خواهد موثر تر از گذشته باشد.

 

امیر قلعه نویی حالا آشکارا با اتهامات فرهاد مجیدی رو به رو شده و پاسخ های او می تواند استقلال و سپاهان را تا مدت ها دچار اختلاقات عمیق کند.

 

Netherlands
person
مجیدی
cm_time
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
cm
استقلال هم همیشه باند بازی بود
Netherlands
person
ترنم
cm_time
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
cm
تا این باند بازی ها تو استقلال هست هیچ پیشرفتی نخواهد کرد
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۲