آتش‌سوزی یک ساختمان ۴ طبقه در خیابان امام خمینی

آتش نشان‌ها در محل حادثه مشاهده می‌کنند که در طبقه منفی ۱ مجتمع مسکونی ۴ طبقه ۵۶ که کاربری پارکینگ داشت چند دستگاه خودرو دچار آتش سوزی شده است.
کد خبر: ۲۸۲۲
|
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی یک ساختمان مسکونی ۴ طبقه در خیابان امام خمینی خبر داد.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران  اظهار کرد: ساعت ۱۳:۰۲ امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در خیابان امام خمینی- رسیده به بزرگراه یادگار امام به سامانه ۱۲۵ سازمان اتش نشانی شهر تهران اعلام شد که بلافاصله ۳ ایستگاه به محل اعزام شد.

وی افزود: آتش نشان‌ها در محل حادثه مشاهده می‌کنند که در طبقه منفی ۱ مجتمع مسکونی ۴ طبقه ۵۶ که کاربری پارکینگ داشت چند دستگاه خودرو دچار آتش سوزی شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران بیان کرد: آتش‌نشان‌ها زمانی که به محل حادثه رسیدند مشاهده کردند که پارکینگ کاملا شعله ور است و آتش به یک دستگاه سمند سرایت کرده است و آتش در حال سرایت به انباری‌های داخل پارکینگ هم بود.

ملکی گفت: دود زیادی به طبقات بالای سرایت کرده بود و اطلاعات حاکی از این بود که چندین نفر در طبقات بالایی حضور دارند.

وی افزود: آتش نشان‌ها هم زمان با خاموش کردن آتش به طبقات بالایی رفتند و توانستند ۲۰ نفر را سالم از ساختمان خارج کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران گفت: در نهایت آتش خاموش شد و در این حادثه تنها یک خانم به دلیل دودگرفتگی به مراکز درمانی منتقل شد.
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰