باشگاه یوگا در افغانستان

تنها مکان آرام برای زنان خسته از جنگ

هر فردی در افغانستان برای پیدا کردن صلح و آرامش به دنبال راهی می‌گردد. اما شما نمی‌توانید در کشور صلحی ایجاد کنید تا زمانی که درون خود آرامش را به وجود نیاورید.
کد خبر: ۲۸۳۶
|
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۹
تنها مکان آرام برای زنان خسته از جنگ


به گزارش زندگی امروز- فخریه ممتاز، موسس باشگاه یوگا در افغانستان که سال 2016 آن را راه اندازی کرده، معتقد است که سلامت روان زنان در زمان جنگ و خشونت اهمیت زیادی دارد.

این مربی که کلاس را در کابل افغانستان دایر کرده است، دختران این کشور را برای حضور و مشاوره تشویق می‌کند.

تنها مکان آرام برای زنان خسته از جنگ
فخریه ممتاز


الجزیره نوشت: زنانی که در این باشگاه حضور پیدا می کنند با لباس یکدست و راحت و با انداختن یک تشک بر روی زمین کار خود را آغاز می کنند. موسیقی آرامش بخش فضای خاصی را در باشگاه و ادامه روند کار ایجاد می‌کند.

فخریه معتقد است که هر فردی در افغانستان برای صلح و آرامش به دنبال راهی می‌گردد. شما نمیتوانید در کشور صلحی ایجاد کنید تا زمانی که درون خود آرامش را به وجود نیاورید.

 زمانی که طالبان در سال 1996 کشور را به دست گرفت، او آواره شد و با بستگان خود به پاکستان فرار کرد.

او در ادامه میگوید که اگر زنان از لحاظ فیزیکی و روحی در حالت مناسبی نباشند قطعا آمادگی تربیت و رشد قرزندان خود را ندارند. 

تنها مکان آرام برای زنان خسته از جنگیوگا می تواند منجر به خود آگاهی شود و از افسردگی جلوگیری کند. به همین دلیل است که میگویم یوگا باید در این کشور گسترش بیشتری پیدا کند.Iran (Islamic Republic of)
person
تارا محمودی
cm_time
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
cm
سلام. نسخه کامل شعر

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۱