نه هر که سر تراشید قلندری داند... مهم نیست چند نفر را در جوانی روی تشک و در نبرد انتخاباتی توی اینستاگرام زمین زده باشی، بگو دست چند زمین خورده را گرفتی و بلندشان کردی؟ یاشاسین پرویز، ته خسته تن بلاره کمیل.
کد خبر: ۲۸۶۶
|
۰۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
خبر ورزشی نوشت: کمیلی که شما می شناسید عنوان دار جهانی و المپیک است و قهرمان شاخص سنگین وزن کشتی دنیا و آقا کمیلی که ما می شناسیم، پهلوان است و مردم دار و افتاده، از آن آدم ها که نسل شان رو به انقراض است، از آنها که برای قهرمان شدن نیاز به تمرین دارند اما بدون هیچ تمرین و کوششی مهربانند و تنها صدایی که از آنها می شنوی، صدای افتادگی شان است.

وقتی چنین قهرمانی خداحافظی می کند، باید تلخ و مکدر شوی اما آن چه امروز روح مان را تازه کرد، حرکت قشنگ رقیب کمیل بود.

پرویز هادی، یل آذربایجان، پسر صاف و ساده کشتی ایران کمیل قاسمی، پهلوان مازندرانی کشتی را روی دوش گرفت تا خیال مان راحت شود که بیرق سنگین وزن هنوز دست مردهاست، چه خوب که در ورزش اول ایران هنوز چراغ مردانگی روشن است.

کارزارهای انتخاباتی فدراسیون کشتی و تهمت هایی که بی صفت ها به والاترین فرشته آسمانی، به مادر رقیب خود زدند و زیر آبی هایی که پهلوان پنبه ها برای رسیدن به میز و صندلی رفتند، خیلی ها را کشتی زده کرده بود اما پرویز هادی همین امروز به قهرمانان دیروز یادآوری کرد: کشتی ورزش عیاران است.

به قول شاعر: نه هر که سر تراشید قلندری داند... مهم نیست چند نفر را در جوانی روی تشک و در نبرد انتخاباتی توی اینستاگرام زمین زده باشی، بگو دست چند زمین خورده را گرفتی و بلندشان کردی؟ یاشاسین پرویز، ته خسته تن بلاره کمیل.

 

 


ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: