نادری را می‌خواهید باید کنعانی‌زادگان را هم بخرید!

در واقع پرسپولیس مدافع وسط ملی‌پوشی را خرید که نه در لیست برانکو بود و نه کالدرون او را می‌خواست!به راستی ماجرا چه بود؟ آیا سر پرسپولیسی‌ها درد می‌کرد کنعانی‌زادگان را بخرند در حالی که سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده را در اختیار دارند.
کد خبر: ۲۸۷۴
|
۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸

نادری را می‌خواهید باید کنعانی‌زادگان را هم بخرید!زندگی امروز- بعد از تمرین عصر یک‌شنبه گذشته وقتی خبرنگار خبرورزشی از گابریل کالدرون در خصوص مذاکره با محمدحسین کنعانی‌زادگان و عقد قریب‌الوقوع قرارداد این مدافع ملی‌پوش پرسید، سرمربی آرژانتینی با تعجب گفت: «درباره این بازیکن کسی با من حرف نزده و هیچ اطلاعی از موضوع ندارم!»ماجرا زمانی جالب‌تر شد که برانکو ایوانکوویچ هم در مصاحبه‌ای توفانی فهرست بازیکنان مورد نیازش (در صورت ماندن در پرسپولیس) را لو داد.

 لیستی که در آن هیچ اسمی از محمدحسین کنعانی‌زادگان نبود! در واقع پرسپولیس مدافع وسط ملی‌پوشی را خرید که نه در لیست برانکو بود و نه کالدرون او را می‌خواست!به راستی ماجرا چه بود؟ آیا سر پرسپولیسی‌ها درد می‌کرد کنعانی‌زادگان را بخرند در حالی که سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده را در اختیار دارند؟ ایرج عرب پس از مشورت با چه کسی اقدام به عقد قرارداد با این مدافع ملی‌پوش کرد؟ دیروز برخی دوستان مدعی شدند مدیرعامل پرسپولیس با کاپیتان تیمش دچار اختلاف شده (رجوع شود به پست اینستاگرامی اخیر کاپیتان‌های پرسپولیس و انتشار تصویر سهند حبیب زاده مشاور سابق ایرج عرب!) و به همین خاطر محمدحسین کنعانی‌زادگان را خریده است!

اما بیشتر که تحقیق کردیم به نتایج جالب‌تری رسیدیم. شنیدیم همه چیز زیر سر یک ایجنت و دلال معروف است. دلالی که اول می‌خواست مربی به پرسپولیس قالب کند و نتوانست. او به همین خاطر حسابی از مدیران پرسپولیس دلخور شد و حتی تهدید کرد برخی بازیکنان تحت قراردادش را از این تیم خواهد برد! همین موضوع باعث شد مدیران پرسپولیس برای دلجویی (!) تماس‌هایی با این مدیربرنامه سرشناس برقرار کنند. این موضوع را داشته باشید تا به داستان جدیدتری بپردازیم. 

شنیدیم این ایجنت شناخته‌شده در ادامه برای نگه داشتن محمد نادری در پرسپولیس شرط گذاشته که محمدحسین کنعانی‌زادگان را بخرند! امیدواریم این خبر صحت نداشته باشد، اما اگردرست باشد باید به حال فوتبال ایران تأسف خورد. در اینکه محمدحسین کنعانی‌زادگان بازیکن شایسته‌ای است شکی نیست. تردیدی هم وجود ندارد که پرسپولیس به محمد نادری نیاز دارد. مدافع چپ رونده‌ای که پدیده نیم‌فصل دوم پرسپولیس در لیگ هجدهم بود و درخشش فوق العاده‌ای در ترکیب تیم برانکو داشت. او دیروز به تیم ملی هم دعوت شده، اما همه این‌ها دلیل نمی‌شود که یک بازیکن بدون اطلاع سرمربی خریداری شود. 

ایرج عرب یا هر کدام از مدیران پرسپولیس هم که زیر بار چنین شرطی رفته باشند (باز تأکید می‌کنیم در صورت صحت خبر) باید فردا، پس‌فردا پاسخگوی حواشی احتمالی خرید جدید باشند. به هر حال از میان محمدحسین کنعانی‌زادگان ملی‌پوش، سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده یکی باید روی نیمکت پرسپولیس بنشیند که همین می‌تواند تولید حاشیه کند.

 

محمدحسین کنعانی‌زادگان در خصوص بازگشتش به پرسپولیس، بازی کردن کنار سید جلال حسینی، منتشر شدن مصاحبه‌ای از او از زمان حضور در استقلال و ... صحبت‌های زیر را انجام داد.


مجبورم کردند به دروغ بگویم استقلالی هستم!
*ابتدا از برگشت به پرسپولیس صحبت کن.
 
خدا را صد هزار مرتبه شکر به آن چیزی که می‌خواستم رسیدم بحث منت و این چیز‌ها نیست، اما واقعا پیشنهاد‌های خوبی از ایران و خارج از ایران داشتم، ولی می‌خواستم به پرسپولیس بیایم تا اشتباهی که سه سال پیش انجام دادم را جبران کنم. پرسپولیس آنقدر بزرگ است که زیر پرچمش و برای هوادارانش از جان مایه بگذارم.

*بازی کردن کنار سید جلال حسینی چقدر می‌تواند برای تو جذاب باشد؟

باعث افتخارم است که کنار سیدجلال بازی کنم و کنار دیگر بزرگان تیم باشم. من پیش از این در تیم ملی از تجربیات سیدجلال استفاده کرده‌ام و اتفاقا به چیز‌های خوبی هم رسیده‌ام. حالا که در پرسپولیس هستم و سیدجلال کاپیتان پرسپولیس است داستان فرق کرده و می‌توانم کنارش تجربیات زیادی کسب کنم.

*تو پیشنهاد خوبی از یکی از تیم‌های بالای جدول داشتی که حتی از نظر مالی فوق‌العاده بود چه شد که این پیشنهاد را رد کردی و به پرسپولیس آمدی؟

من به ندای دلم و قلبم گوش دادم. این جملات را با بغض می‌گویم، من عاشق پرسپولیس هستم و اگر قبلا اتفاقاتی افتاد به خاطر سن و تجربه کم من بود.
 
*از روزی که به پرسپولیس آمدی ویدئوی قدیمی از تو که برای اوایل حضورت در استقلال است متنشر شده که در آن از علاقه قلبی‌ات به استقلال حرف زدی، داستان آن مصاحبه چیست؟

من خام بودم و جوان و مدیر برنامه‌های درستی هم نداشتم. اگر آن صحبت‌ها را هم مطرح کردم به اجبار کادرفنی استقلال بود. آنها به من گفتند این صحبت‌ها را بکن تا محبوب هواداران شوی و به خاطر همین آن حرف‌ها را زدم. کادرفنی من را مجبور کرد آن حرف‌ها را بزنم و به نوعی دروغ بگویم. من هم بچه بودم و ۲۰ سال بیشتر نداشتم آنقدر فشار روحی و روانی روی من زیاد بود که مجبور شدم آن حرف‌ها رابزنم.

*یعنی همان زمان هم دلت با پرسپولیس بود؟

آقای امام‌وردی از مسئولان باشگاه پرسپولیس می‌تواند شهادت بدهد که شب قبل از بازی استقلال و نفت تهران می‌خواستم به پرسپولیس برگردم. واقعا نمی‌توانستم به خودم به قبولانم که از تیمی که عاشقش هستم جدا باشم.

*اولین برخوردت با هواداران بعد از بازگشت به پرسپولیس چطور بود؟

اتفاقا برخورد بدی ندیدم و با هواداران عکس هم گرفتیم. خوشبختانه هواداران خیلی حرفه‌ای با من برخورد کردند و من هم تمام تلاشم را می‌کنم که آن‌ها سربلند شوند.

*آمار گلزنی تو به عنوان یک مدافع بد نیست، فکر می‌کنی در پرسپولیس هم بتوانی گلزنی کنی؟

من در تیم ماشین سازی که بیشتر یک تیم دفاعی بود سه گل زدم و سه پاس گل دادم و در ملوان هم ۵،۶ گل زدم و آمار خوبی داشتم، اما برای من در پرسپولیس مهم حفاظت کردن و دفاع کردن از دروازه پرسپولیس است. من از دروازه پرسپولیس مثل خانواده‌ام دفاع می‌کنم.

*مشخص شده که در پرسپولیس چه شماره‌ای می‌پوشی؟

با رخصت از کریم باقری قرار شده تا شماره ۶ را بپوشم. می‌دانم که این شماره سنگینی در پرسپولیس است، اما فکر می‌کنم آنقدر تجربه دارم که این شماره را به تن کنم. آنقدر بزرگ شده‌ام که در تیم پرسپولیس این شماره را بپوشم.

*راستی کار کردن با کالدرون چطور است؟

برای من خیلی جالب بود که کالدرون به این اندازه اکتیو است و پا به پای بچه‌ها تمرین می‌کند. واقعا وقتی دیدم کالدرون اینطور است لذت بردم. وقتی او به این اندازه برای تیم و برای ما انرژی می‌گذارد ما باید دو برابر این انرژی بگذاریم تا زحمت‌های او را جبران کنیم.

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰