هافبک کنار گذاشته شده از لیست پرسپولیس، با صحبت هایی سراسر طعنه خطاب به مدیران این باشگاه، ابراز امیدواری کرد کارش هر چه زودتر انجام شود.
کد خبر: ۲۸۸۷
|
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۴

زندگی امروز- ورزش سه نوشت: سروش رفیعی پس از خروج از باشگاه پرسپولیس ابتدا صحبت هایی را خطاب به خبرنگاران درباره شرح وظایف و نوع پوشش خبری آنها مطرح کرد و پس از آن گفت: متاسفانه نتوانستم از آقای عرب خداحافظی کنم. انقدر ایشان را دوست دارم که ناراحتم چون خداحافظی نکردند. ما در اتاقی بودیم و ایشان از در آن سمت رفت. خیلی ناراحت شدم. آقای عرب، خداحافظ عزیزم.

امروز ندیدیمت اما فردا قرار است دوباره ببینیمت عزیزم. خیلی ممنون. این یک هفته خیلی خوشحال شدم که هر روز می آمدم باشگاه و می دیدمت. یک هفته خیلی قشنگ را برای ما درست کردی. اینکه آدم هر روز به باشگاهش سر بزند، خیلی لذت بخش است. امیدوارم امشب هم راحت بخوابی چون قرار است فردا تکلیف ما را بعد از یک هفته مشخص کنی. البته ناراحت می شوم که اگر فردا هم تکلیفم روشن نشود، نمی توانم ببینمت ولی انشاالله فردا می بینمت و با هم صحبت می کنیم چون قول دادی که فردا تکلیف ما را بعد از یک هفته مشخص کنی.

ناراحت می شوم که دیگر نمی توانم هر روز به باشگاه بیایم بعد از 13 سال حضور در این لیگ در 29 سالگی. هر روز می آیم و می روم و نمی دانم تکلیفم چیست. ناراحت می شوم که فردا قرار است تکلیفم روشن شود و دیگر نمی توانم بیایم. قول داده اند که فردا تمام شود. آقای عرب، انشاالله فردا می بینمتان عزیزم.

سروش رفیعی افزود: ما بازیکن پرسپولیس هستیم تا زمانی که باشگاه پرسپولیس قرارداد ما را فسخ کند. چون از طرف ما فسخی صورت نگرفته است. از طرف باشگاه پرسپولیس به هر دلیل و توجیهی قرارداد باید فسخ شود. فسخ که بشود، ما بازیکن پرسپولیس نیستیم. شاید بخواهند مثل یک هفته اخیر که هیچ شبی را راحت نخوابیدیم و صبح زود به باشگاه آمدیم، باشند. البته دو سه روز را هم آقای عرب به ترکیه رفته بودند و هیئت مدیره هم آخر هفته ها یک مقدار سرشان شلوغ است.

رفیعی در ادامه صحبت های طعنه آمیز خود گفت: اصلا چنین چیزی در باشگاه ما نیست که بخواهند سر بدوانند. آقای عرب عزیزم خیلی تلاش دارند کار ما را راحت تر و زودتر انجام دهند. با خود ایشان که نشد خداحافظی کنیم. از طرف او به ما گفتند فردا قرار است تکلیف ما روشن شود.

او در ادامه گفت: بحث خواستن یک چیز است، قوانین چیز دیگر. اگر به من باشد، من از قطر آمدم به این امید که در پرسپولیس بازی کنم و اینجا فوتبالم تمام شود. مگر اینکه مثل الان ما را نخواهند. مسلما اگر اتفاقی بیفتد که بتوانم باز در خدمت پرسپولیس باشم، این چیزی است که با جان و دل می خواهم و دوست دارم. مخصوصا الان و این فصل برنامه های زیادی داشتم. اما نظر باشگاه در کنار سرمربی اینطور بوده و تصمیم گرفته که ما نباشیم. قوانین می گوید یا باشیم یا نباشیم. حالت وسطی وجود ندارد.

وی درباره دلیل کنار گذاشته شدن از فهرست پرسپولیس گفت: به نظرم اصلا دلیلش مهم نیست. نه من می توانم دنبال دلیل باشم، نه می توانم واقعا آن را پیدا کنم. چیزی که به ما گفتند، این بود که آقای کالدرون تصمیم گرفته اند. باشگاه هم همانطور که ما احترام می گذاریم، به تصمیم خود احترام می گذارد. برای من یا شایان یا هر کدام از بچه ها اگر الان جای ما بودند، دیگر فرقی ندارد که چرا این اتفاق افتاده. تنها چیزی که به نظر من می شد به این شکل نباشد، این است که تایم ما برای این اتفاق قشنگ نبود.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید
 
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: