مادری دو قلوهایش را فروخت تا گوشی موبایل بخرد +عکس

کد خبر: ۲۹۶۲
|
۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

به گزارش مشرق، چند روز پیش پلیس چین گزارش داد که مادری ۲۰ ساله فرزندان پسر دوقلوی خود را فروخت تا با بخشی از این پول یک تلفن همراه خریداری کند و با مابقی آن بدهی‌هایش را پرداخت نماید.

مادری دو قلوهایش را فروخت تا گوشی موبایل بخرد +عکسنوزادان پسر این مادر چینی که به تازگی به دنیا آمده بودند هر کدام در شهری دور افتاده از محل تولدشان، یکی به قیمت ۵۱۰۰ پوند و دیگری ۲۳۰۰ پوند فروخته شدند.

پلیس استان چیانگ پس از دستگیری مادر و شریک زندگیش، نوزادان را پیدا کرد و دست پدر و مادربزرگشان سپرد تا از آن‌ها نگهداری کنند. به گفته مقامات پلیس، این مادر «ما» نام دارد، دو نوزاد دوقلو او نیز در ماه سپتامبر به دنیا آمده‌اند و نیازمند مراقبت ویژه بوده‌اند، زیرا که پیش از موعد به دنیا آمده‌اند. مردی به نام «وو» نیز شریک زندگی مادر این دوقلوها بوده، هنگام تولدشان به بیمارستان نرفته و حاضر نشده در مراقبت از نوزادان به او کمک کند و این موضوع سبب شده است تا خانم «ما»  فرزندانش را بفروشد، زیرا که توان مراقبت از آن‌ها را نداشته است.

طبق قوانین چین مجازات فروش کودکان ۱۰ سال حبس را به دنبال دارد و خانواده‌هایی هم که اقدام به خرید غیر مجاز کودکان کردند تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰