کشف یک خانواده هلندی در «انتظار آخرالزمان» در زیرزمین یک خانه روستایی

کد خبر: ۳۱۴۱
|
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱

پلیس هلند از کشف پنج خواهر و برادر و مردی که به نظر می رسد پدرشان باشد، محبوس در زیرزمین خانه ای واقع در یک مزرعه در حومه یک روستا در شمال هلند خبر داد.


به گزارش رسانه های محلی این شش نفر نه سال گذشته را در «انتظار آخرالزمان» در انزوا زندگی می کرده اند. فرزندان این خانواده بین ۱۸ تا ۲۵ سال سن دارند.

طبق گزارش تلویزیون آر تی وی، پسر بزرگ خانواده از مزرعه می گریزد و به میخانه روستای مجاور می رود. بعد از سفارش و نوشیدن ۵ لیوان آب جو، صاحب میخانه سر صحبت را با او که موهای بلند و ریش کثیف و ظاهری آشفته داشته است باز می کند. در این گفتگو، مرد جوان اعتراف می کند که تا به حال مدرسه نرفته و از زیرزمین خانه ای که در آن به مدت ۹ سال محبوس بوده فرار کرده است و نیاز به کمک دارد.

به گزارش پلیس، علاوه بر این شش نفر، یک مرد ۵۸ ساله نیز در ارتباط با این مزرعه دستگیر شده است اما هنوز نقش او در انزواء ماندن این خانواده روشن نیست. پلیس در توییتر اعلام کرد که پرونده این خانواده در حال بررسی است و توضیح این نوع شیوه زندگی آنان هنوز ممکن نیست.

دهیار روستای روینرولد در یک نشست مطبوعاتی گفت که تا به حال این خانواده را ندیده بوده است و آنان از طریق کاشت سبزیجات در مزرعه کوچک جلوی خانه و نگهداری یک بز، روزگار خود را می گذارنده و با دنیای بیرون برای رفع نیازهای خود ارتباطی نداشته اند.

به گفته دهیار، مادر خانواده پیش از نقل مکان به این مزرعه درگذشته است.

برخی از رسانه های محلی گزارش دادند که خانواده در انتظار آخرالزمان بوده اند و از وجود انسان های دیگر در دنیا خبری نداشته اند.

پلیس این گزارشات را هنوز تایید نکرده است.

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰