(تصاویر) رئال مقصد بعدی پوچتینو؟/ دیدار مخفیانه بکهام و زیدان جواب داد؟

کد خبر: ۳۲۳۸
|
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
(تصاویر) دیدار مخفیانه بکهام، زیدان و مائوریسیو پوچتینو درلندن!

زندگی امروز- حدود 10 ماه پیش بود که روزنامه انگلیسی "سان" تصاویری مخفیانه از حضور بکهام، پوچتینیو و زیدان در یک رستوارن واقع در لندن منتشر کرده بود. گویا این جلسه با درخواست پرز مدیر عامل رئال صورت گرفت که بر اساس آن رئال در پی توافق با این مربی در سال 2019 بوده است( اینجا بخوانید)


(تصاویر) رئال مقصد بعدی مقصد بعدی پوچتینو؟/ دیدار مخفیانه بکهام و زیدان جواب داد؟

این روزنامه با تاکید بر اینکه مزایای در نظر گرفته شده دو برابر حقوقی است که از تاتنهام می‌گیرد نوشت: عقد قراردادی طولانی به مدت ۵ سال و با حقوق سالانه ۱۷ میلیون پوند که مجموعاً به ۸۵ میلیون پوند می‌رسد، از جمله مزایایی است که باشگاه رئال مادرید برای سرمربی سابق اسپانیول در نظر گرفته است.

(تصاویر) رئال مقصد بعدی مقصد بعدی پوچتینو؟/ دیدار مخفیانه بکهام و زیدان جواب داد؟


 فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید برای جذب پوچتینو، اما باید به تاتنهام هم غرامت سنگینی بپردازد، چون این مرد آرژانتینی به تازگی با تیم شمال لندن قراردادی ۵ ساله امضا کرده است که به ازای آن سالانه ۸.۵ میلیون یورو حقوق می‌گیرد.


تمامی شواهد گواه حضور پوچتینیو در رئال مادرید است
 
به گزارش ایسنا، پوچتینو هر چند نتوانست در تاتنهام افتخاری به دست بیاورد ولی تحولات خوبی در این تیم لندنی ایجاد کرد و حتی توانست با این تیم به فینال لیگ قهرمانان راه یابد.

اکنون تیم‌های زیادی هستند که امیدوار به جذب این مربی هستند. بایرن مونیخ به نظر جدی‌ترین مشتری این مربی است که فعلا اعلام کرده است قصد دارد با فلیک تا پایان فصل ادامه دهد و باید دید آیا پوچتینو هدایت این تیم را عهده می‌گیرد یا خیر.


(تصاویر) رئال مقصد بعدی مقصد بعدی پوچتینو؟/ دیدار مخفیانه بکهام و زیدان جواب داد؟

رئال‌مادرید با هدایت زیدان در هفته‌های اخیر عملکرد خوبی داشته ولی در صورتی که شرایط برای زیدان در این تیم تغییر کند، پوچتینو گزینه اصلی پرس خواهد بود. 

همچنین پاری سن ژرمن که این فصل فراز و نشیب داشته است در کنار منچستر یونایتد دیگر تیم‌هایی هستند که احتمال دارد پوچتینو هدایت یکی از این تیم‌ها را بر عهده بگیرد.


حاشیه های یک جابجایی خیلی بزرگ (زنده)

این مهم ترین خبر فوتبال دنیا در 24 ساعت گذشته است. پس انتظار نداشته باشید ترولیست ها و نویسندگان فضای مجازی به سادگی دست از آن بکشند.

 به گزارش "ورزش‌سه"،  در حال حاضر شایعات و خبرهای زیادی درباره اخراج شبانه مائوریستیو پوچتینو و جایگزینی او با ژوزه مورینیو وجود دارد و سوال و نکته مهم این است؛ چطور کمتر از 10 ساعت بعد از تصمیم اخراج، ژوزه روی نیمکت تاتنهام می نشیند.

 

به نظر می رسد مذاکرات میان مدیران تاتنهام و مورینیو از مدت ها پیش در جریان بوده که این توافق با سرعتی باورنکردنی به دست آمده است. اسکای اسپورت هم این شایعات را تایید کرده و می نویسد: پینی زهاوی ایجنت مشهور از دو هفته پیش گفت و گو با تاتنهام را برای جانشینی پوچ آغاز کرده بود.

 

 

18:35- فلورنتینو پرز رییس رئال مادرید، فرمولی دارد که وقتی اوضاع خوب پیش نمی رود از تیمش نتیجه می گیرد و نام مورینیو را به عنوان مربی بالقوه مادرید به رسانه ها معرفی می کند که باعث ترس بازیکنان می شود، او این کار را در دوره های لوپتگی و سولاری انجام داد و همچنین آن را با زیدان تکرار کرد.
مورینیو در اتاق رختکن به خصوص در بین نام های بزرگی مثل سرخیو راموس، وحشت را در رختکن ایجاد می کند.
حالا که او به عنوان مربی تاتنهام اعلام شده، بازیکنان مادرید می توانند به راحتی نفس بکشند.

18:15- وب سایت «پلتفرم مدیا» در گزارشی ادعا کرده مشوق اصلی مورینیو برای پیوستن به تاتنهام، همسرش تامی بوده که به زندگی در لندن علاقه دارد. به نوشته این وب سایت، مورینیو در این مدت از پاریس سن ژرمن و رئال مادرید پیشنهاد داشته اما آن ها را نپذیرفته است.


18:05- جاناتان ویلسون ستون نویس گاردین در مطلبی به موضوع جابجایی بزرگ نیمکت تاتنهام اشاره کرده. تیتر مطلب او این است: «پوچتینو بهای ناکامی در بازسازی اسپرز را پرداخت کرد اما استخدام مورینیو یک قمار بزرگ بود». او در این مطلب می نویسد: فوتبال بازی چرخه هاست. مربیان مختلفی مثل بلاگاتمن و گوردون استراکان فصل سوم حضور در یک تیم را یک دوره خطرناک می دانند. زمانی که بازیکنان شروع به چالش چندجانبه مربیان خود می کنند. مربیانی همچون فرگوسن یا لوبانفسکی، به این دلیل می توانستند در یک دوره طولانی موفق باشند چون در ایجاد تغییرات در تیم خود، در این نقاط عطف بی رحمانه عمل می کردند. و در این بزنگاه ها دست به تغییر بازیکنان خود می زدند.
18:00- درحالی که اکثر صحبت ها درباره جدایی پوچتینو و حضور مورینیو در تاتنهام است، خبر دیگری در روزنامه سان  منتشر شده که اد وودوارد عقیده دارد یورگن کلوپ بهترین انتخاب برای نیمکت یونایتد است و به دنبال استخدام اوست. ناظران عقیده دارند احتمال رخ دادن این اتفاق، چیزی نزدیک به صفر است.


 

 

 

 

16:45- با بازگشت ژوزه مورینیو به نیمکت مربیگری، بینندگان تلویزیونی حضور او در برنامه های شبکه اسکای را از دست خواهند داد. زمانی که مورینیو با حس طنز قوی و حضور جذابش میلیون ها نفر را پای تحلیل های خود میخکوب می کرد.

16:40- ژوزه مورینیو 14 روز پس از انتخاب به عنوان سرمربی تیم فوتبال تاتنهام، برای بازی با منچستر یونایتد به اولدترافورد خواهد رفت. پیش بینی ها بر این است که این پرفروش ترین بازی هفته خواهد بود.

 

 

 

16:41- ژوزه مورینیو از زمان حضور در لیگ برتر انگلیس در سال 2004 بیش از کل باشگاه تاتنهام در زمان ریاست دنیل لوی (اکتبر 2001) هزینه کرده است. مورینیو 925 میلیون پوند هزینه تیم هایش کرده و تاتنهام در زمان لوی 876 میلیون پوند هزینه خرید بازیکنان جدید کرده است.

16:35- پیرس مورگان اینفولئنسر و مجری مشهور انگلیسی که طرفدار جدی آرسنال است درباره انتخاب مورینیو می گوید: هیچ تعجبی ندارد که اسپرز مورینیو را انتخاب کرد. او 6 جام قهرمانی در 3 کشور مختلف به دست آورده و کاملاً از زمره بازنده های سریالی جداست.

 

 

 

16:32- اولیور کی سردبیر وب سایت اتلتیک یو.کی آینده پوچتینو را در تیم هایی مثل بایرن، رئال، یوونتوس، پاری سن ژرمن و منچستر یونایتد می بیند. تیم هایی که می توانند ارزش واقعی این سرمربی آرژانتینی را بپردازند.

16:30- یکی از دلایل برکناری پوچتینو از دست رفتن قدرت او در رختکن اعلام شده است. اگرچه هیچ فردی به صورت رسمی این خبر را تایید نمی کند اما درباره او گفته شده که بعد از کسب نتایج ضعیف، موفق به کنترل رختکن نبوده است.

16:28-  جیمی ردنپ، هافبک سابق تاتنهام،درباره حضور مورینیو روی نیمکت تاتنهام گفت: "مورینیو برای پول خرج کردن و کسب جام به تاتنهام آمده است."

16:20- بعد از حضور مورینیو روی نیمکت تاتنهام،‌ هواداران فوتبال انگیس شانس حضور این تیم بین چهار تیم بالای جدول را ۳.۷۵ برابر می‌دانند.

 

 

16:10- هری ردنپ، سرمربی سابق تاتنهام، مصاحبه جالبی انجام داد و گفت: "پوچتینو باید جایگزین اونای امری در آرسنال شود."

 

 

 

 

16:01- نظر یک هوادار چلسی: مربی خوشتیپ نوگرا و عزیزمون که بزرگترین سرمربی تاریخ ماست خیلی وقت پیش مرده. مورینیو حالا سایه ای از خودش هم نیست. با حضور فرانک لمپارد در چلسی ما می توانیم تصمیم وحشتناک تاتنهام را جشن بگیریم.

15:11- جاشوا کیمیچ، مدافع بایرن، مصاحبه جالبی درباره پوچتینو انجام داد و گفت: او یکی از بهترین مربیان جهان است اما نمی دانم که آیا در میان گزینه های هدایت بایرن حضور دارد یا خیر.

 

 

 

 

 

15:15- ژوزه مربی که صبح امروز به عنوان مربی تاتنهام انتخاب شد و خبر اول تمام رسانه های فوتبال جهان را به خود اختصاص داد، اولین عکسش با پیراهن سفیدپوش های لندنی دقایقی  پیش منتشر شد.

 

 

 


15:02- از ژوزه مورینیو مصاحبه ای منتشر شده که مربوط به روزهای بی ملاحظگی او در ابتدای حضورش در لیگ برتر انگلیس است که با دست فرمان تند همه را زیر می گرفت. او در سال 2005 گفته است: تاتنهام یک باشگاه میان مایه است. آن ها هرگز برنده نیستند و همیشه زیرسایه چلسی باقی خواهند ماند. طبعاً امروز ژوزه به این جمله خود افتخار نمی کند.

 

15:00- خاطره انگیزترین تصویری که از پوچتینو به یاد می آورید کدام است؟ شاید لحظه گریه او بعد از پیروزی خارق العاده تاتنهام مقابل آژاکس و صعود به فینال لیگ قهرمانان. جالب است بدانید تمام تیم هایی که در لیگ قهرمانان فصل پیش با آژاکس بازی کرده اند امروز مربی جدیدی دارند!

14:55- آرنولد کلارک در پادکست خود در تاک اسپورت آرزو کرده پوچتینو به آرسنال برود و با گرفتن جامی در آنجا از دنیل لوی مدیر باشگاه تاتنهام انتقام بگیرد!

 

 

 

14:50- لوکاس مورا، هری کین، دله آلی و سایر بازیکنان تاتنهام با انتشار پست هایی از سرمربی آرژانتینی تشکر کرده اند. هری کین دراین باره می نویسد: من برای همیشه از تو متشکر خواهم بود بابت اینکه کمک کردی به رویاهایم برسم. ما لحظات جادویی بسیاری در این 5سال و نیم داشتیم که هرگز فراموش نمی کنیم. تو سرمربی من بودی اما بیشتر رفیق من. بابت این از تو متشکرم.

 

14:35- گرگ جنر تهیه کننده بی بی سی درباره پوچتینو چنین نوشته: پوچتینو باشگاه موردعلاقه من را از یک تیم مضحک به بزرگترین تیم فوتبال عمرم تبدیل کرد. ما زیبا و تهاجمی بازی می کردیم و ضمن اعتماد به جوان ها در تمام این مدت مثل دیوانه ها لذت بردیم و حتی به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم. او استحقاق یک جام را دارد. جامی که هرگز در تاتنهام دست او را لمس نکرد.

 

 

 

14:25- تصویر مشهور مورینیو پشت پرده های آبی رنگ یک ورزشگاه (استمفورد بریج) از عکس هایی است که مدام در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. تصویری که انتظار مورینیو برای بازگشت به کار را نشان می دهد.

14:20- با خودداری پوچتینو از استعفا، اخراج این مربی 12 میلیون پوند خرج روی دست باشگاه تاتنهام گذاشته است.

14:10- بن دیویس مدافع تاتنهام که در تیم ملی ولز بازی می کند تا پایان مسابقه از اخراج سرمربی تیم باشگاهش باخبر نبوده و این خبر را از گزارشگران حاضر در کنار زمین می شنود. او در واکنش به این خبر گفت: شوک بزرگی بود!

 

 

 

14:00- از پوچتینو ویدئویی منتشر شده که او در ماه اگوست این جمله را درباره مورینیو به زبان آورده است: «من عاشق مورینیو هستم» این ویدئو در سایت گل منتشر شده و مربوط به زمانی است که مورینیو پیش بینی کرده تنها 4 تیم در این فصل می توانند قهرمان لیگ برتر بشوند: تاتنهام، منچسترسیتی، لیورپول و ذخیره های سیتی!

13:52- پوچتینو در دوران حضورش در تاتنهام 382 امتیاز در لیگ برتر به دست آورد که این رقم او را در رده چهارم پرامتیازترین تیم های لیگ برتر در این زمان قرار می دهد. سیتی (446)، لیورپول (404) و چلسی (398) در این جدول بالاتر از تاتنهام پوچتینو قرار دارند. پوچتینو در دوران حضور در تاتنهام در 293 مسابقه حاضر شده که با این رقم او تبدیل به چهارمین مربی تاریخ تاتنهام از حیث تعداد بازی ها است.

13:50- اسکای اسپورت: درست است که پوچتینو در تاتنهام جامی به دست نیاورد اما او با میراثی غرورانگیز تاتنهام را ترک می کند. (نیک رایت، ستون نویس)

 

 

 

13:40- ری جورجسون (یک فعال محیط زیست) با انتشار تصویری از خوزه مورینیو در حال بوسیدن جام یوفا او را «بازیافتی خاص» (ریسایکل وان) لقب داد که اشاره به لقب آقای خاص مورینیو است.

 

 

 

 

13:30- هری مکنچیز (یک اکانت توییتری) با انتشار تصویری از اعتراض پپ گواردیولا در بازی لیورپول،(زمانی که او به داور می گفت «2 بار، 2 بار») سوال کرده، مورینیو چندبار هواداران چلسی را عصبانی و ناامید کرده است؟

 

13:20- تصویری خاطره انگیز از نبرد پوچتینو و مورینیو، زمانی که مرد پرتغالی در یونایتد غرق در بحران بود و گفته می شد پوچتینو جای او را خواهد گرفت.

 

 

 

 

13:14- بلیچر ریپورت:

* ساعت 7:30 بعداز ظهر: پوچتینو اخراج شد.

* ساعت 9:30 صبح: مورینیو استخدام شد.

 

 


13:10- بازهم خبری از سایت دیلی میل: ژوزه مورینیو برای حضور در تاتنهام سالی 15 میلیون پوند دستمزد می گیرد که این رقم دو برابر دستمزدی است که پوچتینو در تاتنهام داشته است.
 

13:00- دیلی میل در خبری اعلام کرده: براندون راجرز سرمربی فعلی لسترسیتی گزینه اصلی مدیران تاتنهام برای جانشینی پوچتینو بوده اما او به دلیل نتایج خارق العاده در تیم جدیدش فعلاً غیرقابل دسترسی است.


 

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰