Huis Ten Bosch یک پارک موضوعی در ناگازاکی ژاپن است که شبیه به یک شهر هلندی ساخته شده است. نام این پارک موضوعی به معنای " خانه ای در جنگل" است که بر اساس یکی از سه اقامتگاه رسمی خانواده سلطنتی هلند نامگذاری شده است.
کد خبر: ۴۸۸
|
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱
به گزارش زندگی امروز،این ریزورت بزرگ به زیبایی یک شهر اروپایی را با کانال های زیبا و معماری خاص و آسیاب های بادی به تصویر کشیده است که قرار گرفتن آن در قلب شهری که همه چیز آن کاملا متفاوت و متناقض است آن را جذاب تر و خارق العاده تر ساخته است.
 
در این پارک ساختمان هایی به سبک معماری هلندی ساخته شده است که شامل هتل ، تئاتر ، موزه ، فروشگاه و رستوران می شود ، کانال هایی که در میان آنها کشیده شده است نیز امکان قایق سواری در این پارک را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند. علاوه بر اینها وسایل تفریحی متعددی نیز در این پارک وجود دارد. گل های فصلی این پارک نیز به جذابیت مناظر آن می افزایند. همچنین رویدادهای مختلفی در زمانهای مختلف سال در این پارک برگزار می شود که از آنها می توان به فستیوال گل های لاله که در فصل بهار برگزار می شود اشاره کرد.
 
این ریزورت به دو قسمت تقسیم می شود : منطقه پارک موضوعی و منطقه بندرگاه که هر دو منطقه هم جاذبه های رایگان دارند هم جاذبه هایی که برای دیدنشان باید بلیت تهیه کرد. اکثر جاذبه های این ریزورت در قسمت پارک موضوعی قرار گرفته است و اغلب بلیت های معمولی که خریداری می شود امکان ورود به هر دو منطقه را به بازدیدکنندگان می دهد. اما یک بلیت اختصاصی به قیمت 1000 ین وجود دارد که فقط برای ورود به بندر باید تهیه شود.
 
اطراف این پارک موضوعی نیز تعداد زیادی هتل به سبک اروپایی وجود دارد که از آنها می توان به هتلی با نام هتل یوروپ ( Hotel Europe ) اشاره کرد که در آن رستوران های اختصاصی وجود دارد و گاهی کنسرت های کلاسیک برگزار می شود ، هتل آمستردام ( Hotel Amsterdam ) نیز یکی دیگر از این هتل ها است که در داخل پارک قرار گرفته است.
 
پارک موضوعی Huis Ten Bosch که در جزیره هاریو ( Hario Island ) در بخش جنوبی ساسبا واقع شده است در سال 1992 افتتاح شده است.
 
عجیب ترین پارک موضوعی جهان در ژاپن ‏
 
عجیب ترین پارک موضوعی جهان در ژاپن ‏
 
عجیب ترین پارک موضوعی جهان در ژاپن ‏
 
عجیب ترین پارک موضوعی جهان در ژاپن ‏ 
عجیب ترین پارک موضوعی جهان در ژاپن ‏
 
عجیب ترین پارک موضوعی جهان در ژاپن ‏
 

منبع:لست سکند

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: