مرد نویسنده که با همدستی زن خیانتکار‌ نقشه قتل شوهر او را اجرا کرده بود، در آخرین جلسه بازپرسی سناریوی جدیدی را مطرح کرد.
کد خبر: ۶۵۴
|
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
 به گزارش زندگی امروز، این نویسنده که محمد نام دارد در یکی از آخرین شب‌های بهمن 95 همسر زن مورد علاقه‌‌اش سابقش را با شلیک سلاح شکاری در بزرگراه آزادگان به قتل رساند و همراه همسر مقتول بازداشت شد. آنها با دستور بازپرس محسن مدیرروستا روانه زندان شدند. با گذشت یک سال از این جنایت، متهم یک ماه پیش نامه‌ای از زندان به دادسرا ارسال کرد و مدعی شد قاتل مرد دیگری است و به خاطر حفاظت از سمیه به قتل اعتراف کرده و خواست از شاگردش و برادر سمیه تحقیق کنند.
 
در این مرحله شاگرد متهم گفت، هنگام غذای نذری بردن مقابل خانه مقتول با قاتل همراه شده و نمی‌دانسته او سلاح دارد. همچنین برادر سمیه نیز مدعی شد از ماجرای جنایت خبر نداشته و کسی را اجیر نکرده است. اما مرد نویسنده همچنان مدعی بود قاتل مرد دیگری است و او بی‌گناه است.
 
دو متهم پرونده دیروز از زندان به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند. محمد – متهم به قتل - به بازپرس جنایی گفت: سمیه عشق قدیمی‌ام بود که بعداز 15 سال از طریق اینستاگرام او را یافتم و متوجه بدرفتاری‌های شوهرش شدم. او حاضر به مرگ شوهرش بود. می‌خواست از او زهر چشم بگیرم. حتی برادرش برای ما ایمیل‌هایی راه‌اندازی کرد تا راحت بتوانیم با هم در ارتباط باشیم. می‌خواستم حتی کمک کنم سمیه از کشور خارج شود. زمانی که برای شرکت در نمایشگاه به ایتالیا رفتم او 400 ایمیل به من زد.
 
وی درباره روز حادثه گفت: سمیه به بهانه پنچر شدن خودرو، شوهرش را به آنجا کشانده بود. قرار بود سلاح در خودروی شوهرش گذاشته شود که شوهرش در جاده مرا دید و به من مشکوک شد. دو لگد به من زد که تعادلم را از دست دادم و تیر به او شلیک شد. سلاح افتاد و هنگام فرارم مردی که کلاه‌کاسکت داشت به او نزدیک شد. صدای تیر آمد و بعد از آن، قاتل فرار کرد. وقتی از جایم بلند شدم، با پیکر غرق در خون شوهر سمیه رو‌به‌رو شدم که بعد از دستگیری پی بردم مرده است. قاتل اجیرشده از سوی سمیه و خانواده‌اش بود.
 
متهم به قتل گفت: من در زندان خواب عجیبی دیدم که همه داشتند قرآن می‌خواندند اما مادر سمیه نتوانست و زبانش بند آمد. چند روز بعد با مادر سمیه تلفنی حرف زدم که گفت با دخترش صحبت می‌کند تا واقعیت را بگوید. من از مسئولان فرهنگی دهلی، کابل، میلان، ایتالیا و... تقدیرنامه گرفته‌ام که نشان می‌دهد من آدم درستی هستم. همسر مقتول نیز گفت: متهم دروغ می‌گوید و با صحنه‌سازی و دروغ پردازی می‌خواهد من و خانواده‌ام را متهم کند. قاتل شوهرم همین مرد نویسنده است.
 
پرونده محمد به اتهام مباشرت در قتل عمدی و نگهداری سلاح غیرمجاز و همدستش سمیه به اتهام معاونت در قتل شوهرش به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد تا بزودی آنها پای میز محاکمه قرار بگیرند.
 
منبع:جام جم
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: