نشست مدیران سرخابی ها با خبرنگاران صبح روز گذشته (دوشنبه)هفتم اسفند با حضور اعضای هیات مدیره و پیشکسوتان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و نیز محمد سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در باغ زیبای تهران برگزار شد. پس از این نشست خبری، عضو پر حرف و حدیث هیات مدیره استقلال حرف هایی زد که برخی از هواداران متعصب آبی و قرمز را به فضای سال های پیش برد.
کد خبر: ۶۷۰
|
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
 به گزارش زندگی امروز، نشست مدیران سرخابی ها با خبرنگاران صبح روز گذشته (دوشنبه)هفتم اسفند با حضور اعضای هیات مدیره و پیشکسوتان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و نیز محمد سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در باغ زیبای تهران برگزار شد.
 
پس از این نشست خبری، عضو پر حرف و حدیث هیات مدیره استقلال حرف هایی زد که برخی از هواداران متعصب آبی و قرمز را به فضای سال های پیش برد.
 
سال هایی که دربی های پی در پی با تساوی های بدون گل برگزار می شدو هر دربی یک مهمانی فرمایشی هم ضمیمه خودش داشت.
 
حالا برخی تیفوسی ها با برگزاری این مهمانی، دربی این بار را هم بدبینانه قضاوت می کنند. اشاره تیفوسی ها به این بخش صحبت های زمانی است.
 
زمانی پس از این جلسه گفت: این جلسه ما روز پنجشنبه بازی خوبی از هر دو تیم خواهیم دید، فکر می‌کنم با توجه به اینکه این بازی یکی از مسابقاتی است که برای استقلال بسیار مهم است نتیجه طوری رقم خواهد خورد که هواداران استقلال را شاد به منزل می‌فرستد.
 
وی در مورد اینکه چه پیش‌بینی از نتیجه دربی دارد تصریح کرد: قطعاً ما در دربی بازنده نیستیم و به خواست خدا برنده دربی در این بازی پیش رو هستیم.
 
منبع:برترین ها

ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: