محبوب ترین مدل ابروها ، به تازگی یک جراح پلاستیک صورت نتیجه تحقیقات خود را در مورد محبوب ترین ابروها در بین خانم ها افشا کرده است. محبوب ترین مدل ابروها | از زمانی که مدل معروف کارا دلیون با ابروهای بسیار پرشت خود شناخته شد، روند استایل ابرو در دنیای مد با تغییر زیادی مواجه شد.
کد خبر: ۷۰۱
|
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
به گزارش زندگی امروزدرست همانند مدل مو، شکل ابرو نیز می تواند روی زیبا نشان دادن صورت و یا برعکس نا زیبا شدن آن تاثیر زیادی بگذارد و به تازگی جراح مرکز جراحی پلاستیک زیبایی صورت هارلی استریت واقع در لندن، دلخواه ترین مدل های ابرو را افشا کرده که شاید حتی باعث تعجب شما شود.

محبوب ترین مدل ابروها بر طبق تحقیقات یک جراح صورت

محبوب ترین مدل ابروها در بین خانم ها

بر طبق تحقیقات پزشک جراح جولیان د سیلوا ستاره هالیوودی آنجلینا جولی با ابروهایی با منحنی S شکل بیشترین هوادارا را در بین زنان دارد،درحالی که ابروهای صاف دوشس کمبریج کیت میدلتون در بین غیر محبوب ترین ابروها شناخته شده است.

د سیلویا هشت نوع ابرو متداول را شناسایی کرده که از ابروهای ضخیم کارا دلیون ۲۵ ساله ، کایرا نایتلی ۳۲ ساله تا ابروهای باریک بازیگر معروف شارلیز ترون ۴۲ ساله متفاوت هستند.

محبوب ترین مدل ابروها بر طبق تحقیقات یک جراح صورت

انجلینا جولی (چپ) و کیت ماس


زیباترین مدل های ابرو

ظاهرا بیشتر خانم ها به دنبال منحنی ابرویی شبیه بازیگر ۴۲ ساله آنجلینا جولی هستند چرا که بیشتر از مدل های دیگر زنانه به نظر می رسد. دومین شکل ابرو مورد پسند خانم ها ، ابروهای مدل انگلیسی کیت ماس ۴۳ ساله و خواننده معروف ریحانا ۲۹
ساله است که یک فاصله بسیار عمیق بین دو ابرو وجود دارد.

محبوب ترین مدل ابروها بر طبق تحقیقات یک جراح صورت

بیانسه و گیزل باندچن

سومین مدل ابرو محبوب ، ابروهای منحنی ملایم سوپرمدل گیزل باندچن ۳۷ ساله است ، چرا که به عنوان مدل ابرویی با وقار در نظر گرفته می شود.

چهارمین مدل ابرو درخواستی ابروهای با منحنی شیب دار بیانسه ۳۶ ساله ، تیلور سوئیفت ۲۷ ساله و گوئین استفانی ۴۸ ساله است که به نوعی برجسته است و صورت را متمایز نشان می دهد.

پنجمین مدل ابرو دلخواه خانم ها ابروهای پرپشت و طبیعی سوپرمدل کارا دلیون و بازیگر انگلیسی کایرا نایتلی است.

محبوب ترین مدل ابروها بر طبق تحقیقات یک جراح صورت

جنیفر آنیستون و کارا دلیون

ابروهای خانم ها به صورت طبیعی به مرور زمان و با بالارفتن سن کمرنگ تر می شود، در نتیجه این مدل ابرو به خانم ها در داشتن چهره ای جوانتر کمک می کند.

آخرین مدل ابرو محبوب ابروهای نازک طبیعی شارلیز ترون است که مدل آن به سبک ابروهای دهه ۱۹۹۰ بازمی گردد که در طی آن ابروها بیش از حد برداشته می شد و معروف است که این مدل را پاملا اندرسون ۵۰ ساله مد کرده است.

محبوب ترین مدل ابروها بر طبق تحقیقات یک جراح صورت

شارلیز ترون و کیت میدلتون یکی دیگر از مدل ابروهایی که از محبوبیت چندانی برخوردار نیست ابروهای صاف کیت میدلتون ۳۵ ساله و بازیگر برنده اسکار ناتالی پورتمن ۳۶ ساله است.
همچنین ابروهای گرد ستاره هایی مانند جولیا رابرتس ۵۰ ساله و جنیفر انیستون ۴۸ ساله نیز از محبوبیت چندانی برخوردار نیست.

تحقیقات صورت گرفته توسط دکتر د سلویا بر اساس درخواست ۱۰۰۰ بیمار خانم از سراسر بریتانیا جمع آوری شده که به این مرکز مراجعه کرده بودند.

محبوب ترین مدل ابروها

ابروی منحنی S شکل – آنجلینا جولی

ابروهای ملکه – کیت ماس و ریحانا

ابروهای منحنی ملایم – گیزل باندچن

ابروهای منحنی شیب دار- بیانسه و تیلور سوئیفت

ابروهای ضخیم – کارا دلوین و کایرا نایتلی

ابروهای گرد – جنیفر

آنیستون و جولیا رابرتس

ابروهای صاف – ناتالی پورتمن و دوشس کمبریج

ابروهای نازک طبیعی – شارلیز ترون

منبع:پرشین وی
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: