روز بیست و سوم اسفند سال 93، دو زندانی به خاطر فحاشی با هم درگیر شده و یکی از آنها به نام هاشم 49 ساله بر اثر اصابت چاقو به سینه‌اش در دم جان باخت. تاریخ انتشار: ۰۱:۲۱ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ پ حکم قصاص زندانی محکوم به دیه را که در جریان درگیری با هم سلولی‌اش مرتکب جنایت شده بود، با تأیید قضات دیوان عالی کشور در نوبت اجرا قرار گرفت.
کد خبر: ۷۶۶
|
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
به گزارش زندگی امروز،روز بیست و سوم اسفند سال 93، دو زندانی به خاطر فحاشی با هم درگیر شده و یکی از آنها به نام هاشم 49 ساله بر اثر اصابت چاقو به سینه‌اش در دم جان باخت.

عامل جنایت که هم سلولی مقتول بود دستگیر و برای بازجویی در اختیار کارآگاهان جنایی قرار گرفت. او در بازجویی‌ها گفت: هم سلولی‌ام حرف‌های زشتی زد.

من هم عصبانی شدم و با هم درگیر شدیم. او یک مشت بر سرم زد و من آنقدر عصبانی شدم که نمی‌دانم چه شد چاقویی را به سینه‌اش زدم ،اما قصد کشتن‌اش را نداشتم، فقط می‌خواستم گوشمالی‌اش بدهم.»

پس از اعتراف متهم به این جنایت که پیش از این به خاطر ناتوانی در پرداخت دیه در ندامتگاه کرج دوران محکومیتش را می‌گذراند در دادگاه کیفری یک استان البرز به ریاست قاضی هدایت رنجبر محاکمه شد و دادرسان دادگاه او را به یک بار قصاص نفس محکوم کردند.

این حکم به شعبه نوزدهم دیوان عالی کشور فرستاده شد و با تأیید قضات این دیوان، صبح دیروز به شعبه ششم اجرای احکام دادگستری استان البرز ارجاع شد.
منبع:ایران
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: