خوشبختی‌های کوچک سوسک شدن

نمایش "خوشبختی‌های کوچک سوسک شدن" به کارگردانی آزاده انصاری به دلیل عدم امکان تمدید،سه روز پایانی هفته آخر ،اجرای‌های ویژه خواهد داشت.
کد خبر: ۸۹
|
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
نمایش "خوشبختی‌های کوچک سوسک شدن" به کارگردانی آزاده انصاری به دلیل عدم امکان تمدید،سه روز پایانی هفته آخر ،اجرای‌های ویژه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی گروه، به دلیل استقبال تماشاگران نمایش "خوشبختی‌های کوچک سوسک شدن " به کارگردانی آزاده انصاری و عدم امکان تمدید، روزهای چهارشنبه 27 پنجشنبه28 و جمعه 29 مرداد ماه علاوه بر اجرای اصلی ساعت 19:30، اجرای ویژه در ساعت 18 خواهد داشت.

این نمایش که از اول مرداد در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه رفته ،هر شب با استقبال هنرمندان،تماشاگران و فروش بلیتهای خارج از ظرفیت همراه بوده است.

آزاده انصاری که در حوزه نمایش عروسکی این بار نمایشنامه "خوشبختی های کوچک سوسک شدن" به نویسندگی مشترک نادر برهانی مرند و فرهاد امینی را برای اجرا انتخاب کرده است.

این نمایش که کاری از گروه تئاتر معاصر است و در خلاصه داستان آن آمده : "گرگور سامسا کارمند است، یک کارمند خوشبخت با خانواده ای که دوستش دارند، اما وقتی صبح یک روز کاری بدل به سوسک بشود مطمئنا همه چیز تغییر خواهد کرد..."

این نمایشنامه برداشتی آزاد از داستان بلند "مسخ" کافکا و ترجمه صادق هدایت است.

از کارهای این کارگردان می‌توان به نمایش موفق "ماکاندو" که  طی سال های گذشته اشاره کرد.

بازیگران به ترتیب ورود به صحنه: فرزین محدث، فرزانه عاقلی، علی باروتی، بهرام بهبهانی، مجتبی پیرزاده، فاطمه عباسی، مینووش رحیمیان هستند.

طراحی موسیقی از ارکان مهم این اجرا محسوب می‌شود که به عهده فرشاد آذرنیا است.
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته: ۰