فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از فوت زن جوان خبر داد و گفت: متأسفانه چند ساعت تلاش کادر پزشکی برای نجات جان زن جوان بی‌نتیجه ماند و با فوت وی پرونده قتل روی میز کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از قتل زن 21 ساله به دست همسرش در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۸۹۶
|
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
  به گزارش زندگی امروز،سیدمجتبی اشرفی از قتل زن 21 ساله به دست همسرش در شهرستان شاهرود خبر داد و افزود: ظهر امروز با انتقال یک مضروب چاقوخورده به بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص)، مأموران پاسگاه مرکزی در صحنه حاضر شدند و مشخص شد که زن جوانی به‌وسیله همسرش با دو ضربه کارد آشپزخانه مجروح شده و وضع عمومی وی از سوی پزشکان وخیم اعلام شده است.

وی با اشاره با شناسایی ضارب گفت: مأموران پاسگاه سریعاً جوان 26 ساله را دستگیر کردند و با توجه به وضع وخیم زن جوان، اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی به سراکیپی رئیس پلیس آن یگان به محل اعزام شدند و متهم را تحت‌الحفظ برای جلوگیری از هرگونه اقدامات بعدی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از فوت زن جوان خبر داد و گفت: متأسفانه چند ساعت تلاش کادر پزشکی برای نجات جان زن جوان بی‌نتیجه ماند و با فوت وی پرونده قتل روی میز کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

اشرفی به بازجویی‌های انجام‌شده از متهم جوان اشاره کردو گفت: وی که چند مورد سابقه نزاع و درگیری را در کارنامه خود دارد، زمانی که متوجه رابطه تلفنی و پیامکی همسرش با فردی ناشناس شده تصمیم به قتل هر دوی آنها گرفت؛ اما زمانی که نتوانسته این فرد را شناسایی کند، درنهایت با برداشتن یک قبضه کارد آشپزخانه به همسرش حمله‌ور شد و با دو ضربه چاقو وی را از پای درآورده است.

وی ضمن ابراز تأسف از این واقعه تلخ گفت: متأسفانه سوءظن و عدم خویشتن‌داری این جوان موجب قتل همسرش و تباهی آینده خودش شده و همچنین باعث شد فرزند نونهال آنها نیز در فقدان پدر و مادر در شرایط بحرانی روحی و روانی قرار گیرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود توسل به قانون را بهترین راه برای حل هرگونه مخاصمه و اختلاف دانست و افزود: مراکز مشاوره‌ای نیروی انتظامی مستقر در کلانتری‌های شهری به‌صورت رایگان آماده ارائه مشاوره و راهکار برای هر مشکلی هستند و با مراجعه به این مراکز می‌توان از اتفاقاتی تلخ و غیرقابل‌جبران پیشگیری کرد.

منبع:پایگاه خبری پلیس
ارسال نظرات
غیر قابل انتشار: ۰ | در انتظار بررسی: ۰ | انتشار یافته:
* نظر:
نام:
ایمیل: