زندگی | Lifetoday

sar

مد و زیبایی

بهترین راهکار‌های خانگی برای رفع چین و چروک پیشانی
خطوط اخم روی پیشانی دیگر فقط مربوط به سن و سال نیستند. پس به احتمال زیاد حتما خوشحال خواهید شد اگر بدانید می‌توانید در خانه نیز به راحتی این کار را انجام دهید. با ما همراه باشید تا بهترین توصیه‌ها و راهکار‌ها را در این مورد به شما ارائه بدهیم.
چه رنگ مویی مناسب پوست شماست؟
انتخاب رنگ موی مناسب، روی ظاهر شما تاثیر زیادی می‌گذارد. از این رو، به جای این که هر رنگی که دوست داشتید را به موهایتان بزنید، به دنبال مناسب‌ترین رنگ برای خود باشید. اما چگونه می‌توان تشخیص داد که چه رنگی مناسب مو‌های شما است؟
با این ترفند‌های آرایشی در وقت صرفه جویی کنید
لازم نیست هر چند هفته یک بار برای پوشاندن ریشه‌های مو، به آرایشگاه مراجعه کنید، کمی ریشه سیاه یا سفید مدرن و زیبا است و شما می‌توانید دو تا سه ماه هم بین جلسات رنگ مو فاصله بگذارید.
ترفند‌های لباس پوشیدن برای آقایان لاغر اندام
یکی از مهمترین مشکلات بسیاری از آقایان لاغر، پیدا نکردن لباس مناسب است. آنها از یک طرف می خواهند خوش تیپ باشند و از طرف دیگر به دنبال لباسی می گردند تا اندام شان را پرتر نشان دهد. اما این چگونه ممکن است؟ اگر می خواهید با ترفندهای لباس پوشیدن برای آقایان لاغر اندام آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید
بازار داغِ جراحی‌های زیبایی در آستانه نوروز
یکی از جدی‌ترین اقدامات صورت گرفته توسط تمام انجمن‌های پزشکی از جمله انجمن راینوپلاستی و انجمن گوش و حلق و بینی، مبارزه با این امر است که هیچ جراحی به خصوص جراحی‌های زیبایی از هر نوعی توسط غیر پزشک انجام نشود. مردم باید بدانند هیچ ارزانی بی‌حکمت نیست و بدون تحقیق کافی و صرفا بر اساس قیمت، به پزشکی اعتماد نکنند.
چه رنگ لاکی به دست شما می‌آید؟
این نوع پوست رنگدانه های خیلی کمی یا حتی بدون ماده رنگی دارند که به اصطلاح به آن پوست سفید یا رنگ پریده می گویند. این افراد، زمانی که در مقابل نور خورشید قرار می گیرند، به آسانی دچار آفتاب سوختگی می شوند، به بیان دیگر پوست آنها هیچوقت برنزه نمی شود.
راهنمای انتخاب کت و شلوار رنگی برای آقایان
اگرچه پوشیدن لباس های رنگی بسیار هیجان انگیز است اما در انتخاب رنگ ها و ترکیب آنها با هم، باید دقت کنید. با پوشیدن لباس های رنگارنگ، اگرچه می توانید توجهات را به سمت خود جلب کنید، اما به چه قیمتی؟ آیا دیگران با دیدن شما، استایل تان را تحسین خواهند کرد یا تنها هدف شما جلب توجه است؟
۷ ترفند برای پنهان کردن شکم با لباس
برای داشتن ظاهر مناسب که البته هم در آقایان و هم در خانم‌ها به کار می‌آید، نحوه ایستادن و رفتار شماست. بدن یک فرد در وضعیت‌های مختلف، متفاوت دیده می‌شود. پس صاف بایستید، چانه‌تان را بالا نگه دارید و به خودتان مطمئن باشید.
چرا زن‌های ایرانی تغییرات چهره را دوست دارند؟
تکنیک‌های عجیب و غریب در آرایشگاه‌های زنانه تهران
با روند سریع رشد تکنولوژی و افزایش تبلیغات در این حوزه می‌توان در عرض حدود 5 سال از میزان تمایل شدید زنان به مراجعه به آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی تا اندازه زیادی کاست. و این امر یعنی ارتقای اعتماد به نفس در زنان ایران زمین.
(تصویر) ملکه زیبایی روی صحنه آتش گرفت
کاسینده از فرط خوشحالی به گریه افتاد، اما زمانی که متوجه شد کل موهایش آتش گرفته و از بین رفته از روی وحشت و ترس جیغ زد.
(تصاویر) شب گردی مگان مارکل، سرنا ویلیامز و جیسکا مولرونی در نیویورک
مگان مارکل، سرنا ویلیامز و جسیکا مولرونی در نیویورک با یکدیگر دیدار کردند.
(تصاویر) ملکه زیبایی روس مسلمان شد و با پادشاه مالزی ازدواج کرد
عروس روسی، ۲۴ سال از پادشاه، معروف به «اعلیحضرت»، کوچکتر است. او قبل از اینکه عروس سلطنتی شود، گفته بود: «معتقدم که مرد باید رئیس خانواده باشد و البته نباید از یک زن (درآمد) کمتری داشته باشد».
شیخ اماراتی که زنان زیبا او را سوژه کردند
پس از دیدار صمیمانه شیخ با حلیمه، در شبکه‌های اجتماعی هشتگی به نام «حلیمه بولند بن طحنون را دیوانه می‌کند» ایجاد شد و کاربران زیادی با این هشتگ توئیت کردند. کاربری نوشت: «فکر می‌کنم حلیمه بولند برای موساد کار می‌کند.» کاربر دیگری توئیت کرد: «(حلیمه) فیل ابوظبی را دیوانه می‌کند.»
سلبریتی‌هایی که با آنجلینا جولی مشکل دارند!
این بازیگر موفق که جایزه اسکار را در کارنامه‌اش دارد نه تنها هنرمند بااستعدادی است بلکه در فعالیت‌های انسان‌دوستانه نیز همیشه شرکت می‌کند و بارها آنجلینا جولی را در مناطق جنگ‌زده دیده‌ایم. جولی برای اینکه تعهدش به سایر انسان‌ها را ثابت کند سه کودک از کشورهای در حال توسعه را به فرزندی پذیرفت تا نشان دهد که علاقه او به انسان‌ها تنها به گفتارش ختم نمی‌شود و در عمل نیز فرد انسان‌دوست و متعهدی است.
abzarha ابزارهای کاربردی
ترافیک
فال روزانه
تعبیر خواب
دیدنی‌ها